Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 . Tego dnia towarzyszyli nam również przedstawiciele powiatu grudziądzkiego na czele z p. starostą Adamem Olejnikiem, przewodniczącym rady powiatu p. Krzysztofem Klonowskim oraz radnymi p. Markiem Czarnuch i p. Mirosławem Guzowskim. Pan dyrektor Michał Rymacki podziękował wszystkim za trud, starania i pracę wykonaną w mijającym roku. Dzień zakończenia roku szkolnego był szczególny dla uczniów kl. 3 a BS, których pożegnaliśmy jako już naszych absolwentów, składając im życzenia powodzenia na kolejnym etapie ich dorosłego życia. Następnie uczniom z wyróżnieniem zostały wręczone nagrody i gratulacje. Ten dzień był również pożegnaniem z p. Maritą Klonowską, dziękując za czas spędzony w „Jagiellończyku” i życząc powodzenia i realizacji wszystkich celów .
Życzymy wszystkim słonecznych, pełnych radości, relaksu i bezpiecznych wakacji.