Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zapytanie ofertowe
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Wycieczka po naszej szkole
II Orszak Trzech Króli
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


mieszkańców Łasina i okolic,
rodziców i uczniów
oraz wszystkich sympatyków na

BLISKIE SPOTKANIE Z „JAGIELLOŃCZYKIEM”

Tylko u nas:

- przeprowadzisz chemiczne doświadczenia

- rozłożysz silnik na czynniki pierwsze

- rzucisz okiem na mikrokosmos

- siądziesz za kierownicą unikatowego auta

- uzyskasz pomoc w wypełnieniu deklaracji podatkowej

- pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi

28 kwietnia 2015 r.  godz. 10.00 - 12.00

W programie także:

- herbata prosto z samowara

- loteria fantowa

- rozstrzygnięcie konkursu na logo Stowarzyszenia Przyjaciół Łasińskiego „Jagiellończyka”

- POKAZ LOTÓW PTAKÓW DRAPIEŻNYCH

Sam się przekonaj, ile możemy ci zaoferować!

.
admin kwiecień 23 2015 21:34:32 0 ˇ 7
XIV Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy, Zasad i Przepisów BHP

  23 kwietnia 2015 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu odbył się XIV Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy, Zasad i Przepisów BHP, pod patronatem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy. W finale brało udział dwóch uczniów naszej szkoły z klasy IV Technikum, Rafał Brzustowski, który zajął III miejsce i Kamil Osiński - VIII miejsce. Za swoją wiedzę otrzymali dyplomy i cenne nagrody. W ścisłym finale brało udział 9 szkół z województwa kujawsko - pomorskiego. Razem do ścisłego finału przystąpiło 18 uczniów.

admin kwiecień 23 2015 21:24:06 0 ˇ 6
Rejonowe zawody pierwszej pomocy

  W dniu 18.04.2015r. drużyna szkolnego koła ratownictwa przedmedycznego PCK działająca przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie uczestniczyła w zawodach rejonowych drużyn ratowniczych. Zawody odbyły się w Grudziądzu nad Jeziorem Rudnickim.
Skład drużyny przedstawiał się następująco: kapitan drużyny Paulina Wojciechowska, Aleksandra Florkiewicz, Szymon Turowski, Eliasz Ilić, Natalia Barańska, Sylwester Łukaszewski, Weronika Benedyczak i Tamara Mądzielewska. W przygotowaniach przed konkursem uczestniczyli również: Katarzyna Brzozowska, Anna Mac i Małgorzata Wydrzyńska.
Zawody zostały przeprowadzone po raz pierwszy nad Jeziorem Rudnickim. Każda z drużyn miała do przejścia 10 stacji udzielania pierwszej pomocy. Przypadków było wiele między innymi: utoniecie, utrata przytomności, padaczka, rany, próba samobójstwa, krwotoki itp. W zawodach startowało 10 zespołów reprezentujących szkoły Grudziądzkie i oczywiście nasza drużyna Jagiellończyka. Zajęliśmy 7 miejsce w rywalizacji szkół. Dziękuję wszystkim za przygotowania do zawodów i również za postawę w zawodach.
Galeria >>>

admin kwiecień 21 2015 19:17:00 0 ˇ 5
Halowa piłka nożna

  W dniach 10-15 kwietnia 2015r. na Orliku przy Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu odbył się turniej piłki nożnej szkół średnich miasta Grudziądza i gościnnie wystartowała również nasza reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Poza naszą drużyną startowały reprezentacje szkolne: I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, ZSE, ZSBiP, ZSM, ZSGH.
W naszej drużynie występowali: bramkarz Karol Sokołowski, Jakub Kasprowicz, Nikodem Manthey, Mateusz Archita, Marcin Zająkała, Krystian Zieliński, Krystian Kuczek, Damian Malinowski, Jakub Lubowiecki i Damian Sokolnicki.
Ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce.

admin kwiecień 17 2015 18:10:00 0 ˇ 6
Wizyta na Oddziale Pielęgnacyjno - Opiekuńczym w Łasinie

 We wtorek, 31 marca Caritas zakupił 30 świątecznych zajączków. Uczniowie działający w szkolnym kole Caritas pod opieką pani Izabeli Kwiatkowskiej udali się na Oddział Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Łasinie, by podarować je osobom obecnie przebywającym w placówce.admin kwiecień 02 2015 18:00:00 0 ˇ 13
VI TURNIEJ SIŁACZA

  W dniu 30 marca 2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbył się VI Turniej Siłacza. W zawodach wystartowało 7 najsilniejszych uczniów naszej szkoły. Sędziowali i pomagali w prowadzeniu zawodów uczniowie: Andrzej Krogulski, Eliasz Ilić, Tomasz Szydlik, Szymon Turowski, Jakub Kasprowicz i Andrzej Bober.
Najlepszym zawodnikiem, a tym samym najsilniejszym człowiekiem w Zespole Szkół okazał się Andrzej Krogulski. Uzyskał w wyciskaniu bardzo dobry wynik 115 kg.
Czytaj>>

Galeria >>>

admin kwiecień 02 2015 17:03:00 0 ˇ 14
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

  W dniu 28 marca 2015r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W finale powiatowym uczestniczyli najlepsi uczniowie z etapów gminnych tego konkursu. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Turniej przeprowadzony był dwuetapowo: część pisemna składająca się z testu i część ustana, gdzie najlepszym pięciu uczestnikom zadawano pytania. Z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych startowała trójka uczestników. Byli to: Paulina Wojciechowska, Agata Zatorska i Szymon Kaczorowski. Po pierwszej części turnieju Paulina Wojciechowska zajmowała 2 miejsce, Szymon Kaczorowski 4 miejsce i awansowali do drugiej części turnieju. W wyniku rozgrywek finałowych czyli części ustnej Szymon Kaczorowski ostatecznie zajął bardzo dobre drugie miejsce w turnieju, a Paulina Wojciechowska piąte miejsce.
Czytaj>>


Galeria >>>

admin kwiecień 02 2015 16:11:00 0 ˇ 11
SZKOLENIE Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

  W dniu 27 marca 2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbyło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie poprowadziła Pani Ewa Szymańska, przedstawiciel Polskiego Czerwonego Krzyża w Grudziądzu.
W szkoleniu uczestniczyli uczniowie szkoły. Byli to: Aleksandra Florkiewicz, Anna Mac, Sylwester Łukaszewski, Paulina Wojciechowska, Michał Źiółkowski, Konrad Jasiński, Jakub Broda, Kamil Jankowski, Małgorzata Wydrzyńska, Szymon Turowski, Mateusz Archita, Eliasz Ilić, Sergiusz Górski, Daria Arendt, Bartosz Broda, Weronika Benedyczak, Natalia Barańska i Katarzyna Brzozowska.
Młodzież została przeszkolona z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w różnych przypadkach. Szkolenie było prowadzone w formie ćwiczeń praktycznych. Było przygotowaniem do zbliżających się zawodów rejonowych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dalej >>>

admin kwiecień 01 2015 16:12:00 ˇ 0 ˇ 30
„Superhandlowiec”

  W dniu 24.03.2015 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza Chełmnie odbył się konkurs „Superhandlowiec”. Z naszej szkoły udział wzięły uczennice klasy III d ZSZ kształcącej w zawodzie sprzedawca: Magdalena Szulc i Patrycja Jóźwiak, które udały się na niego wraz z opiekunem Agnieszką Dzwonkowską. Po zaciętej walce ostatecznie dziewczyny zajęły IV miejsce.


admin marzec 25 2015 19:14:00 ˇ 0 ˇ 23
Zwycięska Ola..

  wróciła z Torunia z kolejnych eliminacji 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wielce usatysfakcjonowana, bo za miesiąc po raz kolejny zmierzy się z rywalami, tym razem w etapie wojewódzkim! Już 24 kwietnia (hmmm.. czy to aby nie termin uroczystego zakończenia szkoły?smiley) Ola Florkiewicz pojedzie do Bydgoszczy, by starać się o awans do etapu ogólnopolskiego! Ola liczy przede wszystkim na to, że te dwa ważne wydarzenia uda się jakoś pogodzićsmiley. Gratulujemy sukcesu! PS Do trzech razy sztuka!smiley (bo to też i trzeci udział Oli w tym konkursie smiley).admin marzec 23 2015 23:06:00 0 ˇ 15
Raz na długi czas

  Mamy szansę obserwować zaćmienie Słońca. Tym razem – częściowe. Każdy, kto tylko chciał, mógł zaobserwować to „magiczne” zjawisko z okien sali 88 naszej szkoły. Do swobodnego, właściwego i przede wszystkim bezpiecznego oglądania posłużyła folia astronomiczna. Dzięki niej zaćmienie widoczne było jak na dłoni!admin marzec 23 2015 23:05:00 0 ˇ 14
Strona 1 z 47 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole