Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zamówienia publiczne
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
„Młodzież zapobiega pożarom”


17 lutego 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbył się finał szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. W tym roku ma miejsce już XXXX edycja tego konkursu. Uczestnikami byli uczniowie klas licealnych, technikum i zawodowych. Czołówka turnieju szkolnego przedstawia się następująco: Agnieszka Malinowska, Aleksandra Sosnowska, Agnieszka Projs, Kinga Podwalna, Magdalena Sitarz i Wojciech Ostrowski. Wszyscy wymienieni awansowali do następnego etapu.
Etap gminny odbył się 24 lutego 2017r. w Remizie Straży Pożarnej w Łasinie. Uczestnicy rozwiązywali test, a następnie odpowiadali na pytania przed Komisją. Turniej wygrała Agnieszka Projs, drugie miejsce zdobyła Aleksandra Sosnowska, na trzecim miejscu znalazła się Magdalena Sitarz. Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom turnieju. Następny etap - powiatowy, będzie miał miejsce 7 kwietnia w Świeciu nad Osą. Prawo startu uzyskała Agnieszka Projs i Aleksandra Sosnowska

admin luty 26 2017 20:35:56 0 ˇ 1
Przyjemne z pożytecznym

Bo tylko takie wycieczki organizujemy w naszym "Jagiellończyku" smiley Ku chwale nauki - to ta część wyjazdu, która zaprowadziła nas do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu, choć i tu więcej było zabawy :-) Dotknąć, sprawdzić, poeksperymentować - czuliśmy się niczym dzieci odkrywające świat :-) Intensywny wysiłek wśród gromkich wybuchów śmiechu zapewnił nam pobyt na lodowisku Mentor Sport. W ramach relaksu udaliśmy się do kina, gdzie wybierać mogliśmy między komedią, horrorem, filmem akcji i fantasy. Jak zapewniają opiekunowie - uczniowie byli bardzoooo grzeczni! smiley
Galeria >>>


admin luty 21 2017 18:13:33 0 ˇ 13
„Poznaj swoje prawa w pracy”

16 lutego w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.
W konkursie tym rywalizowało ze sobą 31 uczniów ze szkół województwa kujawsko - pomorskiego. Naszego „Jagiellończyka” reprezentowała: Jagoda Gosieniecka (IV Technikum) i Sandra Sokolnicka (IV Technikum). Wprawdzie nasze uczennice w tym roku nie zakwalifikowały się do ścisłego pięcioosobowego finału, zakończyły swój udział w konkursie na etapie zasadniczym, ale dziękujemy im za udział w tym konkursie.

admin luty 17 2017 19:20:00 0 ˇ 22
Dzień Handlowca w "Jagiellończyku"

W tym roku Dzień Handlowca, zwany też Dniem Pracownika Handlu, zaowocował edukacyjną wystawką, która stanowi cenną "ściągę", w jednym miejscu zgromadzono bowiem najważniejsze informacje z dziedziny handlu właśnie. Wystawka prezentuje się dumnie na korytarzu na I piętrze, a jej autorem jest pani Agnieszka Dzwonkowska.

admin luty 17 2017 19:16:00 0 ˇ 20
Dziewczęta na sportowo

Nasze panie rywalizowały ze sobą w dwóch dyscyplinach sportu. Drużynowo zmierzyły się podczas Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej. Niepokonane okazały się panny z II ZSZ. Na drugim miejscu - "mieszanka Wedlowska" :-), czyli drużyna złożona z dziewcząt z klas: III LO, II T, II LO i I LO, a na miejscu III - IV Technikum. Indywidualnie dziewczęta walczyły o tytuł najlepszej podczas Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym. Na najwyższym miejscu na podium stanęła Natalia Bontal, na miejscu drugim - Kasia Brzozowska, trzecie miejsce zajęła Patrycja Janc. Wszystkim uczestniczkom sportowych zmagań gratulujemy!

admin luty 17 2017 19:11:00 0 ˇ 17
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  11 stycznia 2017 r. odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy Ekologiczne. Test składał się z 49 pytań typu zamkniętego. Do rozwiązywania zadań przystąpiło 24 uczniów naszej szkoły. Wyniki wskazują, że wszyscy wykazali się dużą wiedzą - średnia wyników 50 % poprawnych odpowiedzi. Najlepszym wynikiem może się pochwalić Agnieszka Malinowska z klasy IV Technikum.

admin styczeń 16 2017 21:33:26 0 ˇ 67
"Młoda Krew Ratuje Życie"
admin styczeń 03 2017 13:43:41 0 ˇ 58
Internetowy Konkurs Matematyczny

  W grudniu ruszyła VI edycja Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl, którego organizatorem jest XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie. W tym roku konkurs uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Do wygrania są, między innymi, trzy iPhony 7 ufundowane przez Avivę oraz kalkulatory graficzne CASIO ufundowane przez firmę ZIBI.
Konkurs MATMIX.pl został stworzony po to, aby popularyzować matematykę wśród młodzieży, upowszechniać umiejętność korzystania z Internetu, motywować uczniów do systematycznej pracy i samodzielnego zdobywania wiedzy z różnych źródeł.

Strona konkursu>>>>

admin grudzień 18 2016 16:44:19 0 ˇ 70
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
admin grudzień 15 2016 21:32:29 0 ˇ 83
Polała się krew

  Po raz kolejny przed naszym "Jagiellończykiem" zaparkował ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Ponad 40 śmiałków oddało po 450 ml tego bezcennego płynu. Wszystkim - ogromnie dziękujemy!!!

admin grudzień 12 2016 19:43:42 0 ˇ 83
Najwięcej wiedzą o zdrowiu...

  Kinga Topolewska, Sebastian Skrzypek, Natalia Barańska, Małgosia Wydrzyńska i Weronika Benedyczak, bo to oni najlepiej rozwiązali test w ramach Szkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. Test składał się z 45 pytań, a mierzyło się z nim 25 uczniów. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a reszta pocieszona drobniejszymi upominkami :-) Wszystkim gratulujemy!

admin grudzień 12 2016 19:42:50 0 ˇ 106
Strona 1 z 62 1 2 3 4 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole