Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Nabór na stanowisko pracy
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

ZAPRASZAMY !!!

Głosuj na siłownię terenową od Nestlé w Łasinie

  Zapraszamy do aktywności w głosowaniu w programie „Nestlé porusza Polskę”.
Wyłącznie od aktywności głosujących zależy, gdzie wybudowanych zostanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”.
W całym kraju można głosować na zgłoszoną do konkursu przez Miasto i Gminę Łasin lokalizację przy ul. Tysiąclecia 3 (Stadion Miejski).
Każdego dnia można oddać 1 głos. Głosuj na siłownię terenową od Nestlé w Łasinie ul. Tysiąclecia 3 (Stadion Miejski).
Szczegóły na stronie >>>

admin kwiecień 17 2016 17:15:00 0 ˇ 6
PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

  W dniu 11 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbyło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które zostało przeprowadzone przez Panią Ewę Szymańską, przedstawicielkę Polskiego Czerwonego Krzyża w Grudziądzu. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie szkoły, a mianowicie: Paulina Wojciechowska, Weronika Benedyczak, Natalia Barańska, Mirela Gajda, Tamara Mądzielewska, Sebastian Skrzypek, Dominika Rutyna, Angelika Dziarska, Karol Jadziński, Patryk Kruczkowski i Agnieszka Projs. Młodzież przeszkolono z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w różnych przypadkach. Szkolenie przeprowadzono w formie ćwiczeń praktycznych, celem przygotowania uczniów startujących w zbliżających się zawodach rejonowych.

admin kwiecień 13 2016 19:02:41 0 ˇ 15
Biegacze długodystansowi znowu na trasie !!!

  Tym razem miejscem biegu było bardzo piękne miasto Chełmno, o którym mówią, że jest miastem zakochanych. Był to bieg na 5 kilometrów, po uliczkach zabytkowego Chełmna. Naszą szkolną drużynę reprezentowali: Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek i Zbigniew Serocki. Trasa została podzielona na 3 pętle. Przez dłuższy czas biegu z megafonów komentatorów dochodził głos, który mówił, iż na czele biegu znajduje się zawodnik Jagiellończyka Łasin Patryk Kruczkowski. Jednakże narzucone zbyt wysokie tempo do około 3,5 kilometra spowodowało, że ostatecznie wyprzedzili go inni zawodnicy. Patryk Kruczkowski zajął wysokie 11 miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 17 min 54 sek. Bardzo dobrze pobiegł Sebastian Skrzypek z nowym rekordem 24 min 18 sek. Nasz wuefista znowu wskoczył na podium zajmując 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem 19 min 41 sek.

admin kwiecień 13 2016 18:44:04 0 ˇ 19
Z Torunia do… Torunia

  Mirela Gajda wzięła udział w etapie rejonowym 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Recytacją fragmentu prozy Sylwii Chutnik i wiersza Juliana Tuwima wywalczyła sobie awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec kwietnia, w tym roku – w Toruniu smiley. Mamy nadzieję, że Toruń nadal będzie dla Mireli szczęśliwy smiley. Może czas zobaczyć naszych w etapie ogólnopolskim? smiley

Fotki - Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

admin kwiecień 10 2016 15:22:00 0 ˇ 24
Sukces naszych

  Wspaniale zaprezentowali się nasi zawodnicy w etapie powiatowym XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Cała nasza trójka: Andrzej Bober, Agnieszka Projs i Szymon Kaczorowski, po zmaganiach pisemnych, trafiła do ścisłego finału ustnego – najlepszej piątki powiatu. Tutaj Andrzej zajął fantastyczne drugie miejsce, Szymon – 4, a Agnieszka 5. Jesteśmy dumni! smiley

admin kwiecień 10 2016 15:19:00 0 ˇ 20
Pożegnanie z Bydgoszczą

  Ale tylko w ramach cyklu biegów Grand Prix City Trail 2015/2016! Ceremonia zakończenia odbyła się pod koniec marca w hali Artego Arena w Bydgoszczy. Cały cykl składał się z 6 biegów. Warunkiem sklasyfikowania był udział w co najmniej 4. Jako drużyna ZSP LZS Sparta Łasin startowaliśmy w różnych klasyfikacjach: generalnej, wiekowej i drużynowej. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
- Patryk Kruczkowski w klasyfikacji generalnej mężczyzn zajął 51 miejsce i 7. w kategorii wiekowej M16.
- Sebastian Skrzypek zajął 328 pozycję w klasyfikacji generalnej mężczyzn oraz 11. w kategorii wiekowej M16.
- Zbigniew Serocki zajął 72 w klasyfikacji generalnej mężczyzn, a także stanął na 3 miejscu na podium w kategorii wiekowej M50.
Drużyna LZS ZSP Sparta Łasin zajęła 12 miejsce w klasyfikacji zespołowej. Gratulujemy!

admin kwiecień 10 2016 15:15:00 0 ˇ 22
Powitaliśmy wiosnę

  Jesteśmy pewni, że to działaniom IV Technikum zawdzięczamy wiosnę smiley. Bo jak inaczej wytłumaczyć pojawienie się bocianów w podłasińskich miejscowościach tuż po tym, jak nasi maturzyści utopili Marzannę smiley

admin kwiecień 10 2016 15:11:00 0 ˇ 18
Ze świąteczną wizytą

  Jak co roku członkowie Szkolnego Koła „Caritas” odwiedzili pacjentów łasińskiego szpitala. Nasi młodzi składają życzenia tym, którzy często w świątecznym czasie czują się samotni. Dla nich zawsze przynosimy coś na osłodę życia smiley.

admin kwiecień 10 2016 15:10:00 0 ˇ 19
Turniej Piłki Nożnej Halowej

 4-8 kwietnia 2016r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 na Lotnisku w Grudziądzu odbył się turniej piłki nożnej szkół średnich miasta Grudziądz i gościnnie wystartowała reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
w Łasinie. Oprócz naszej drużyny wystartowały reprezentacje szkolne: I LO, II LO, III LO, IV LO, ZSEK, ZSBiP, ZSM, ZSGH, ZST i ZSR. W naszej drużynie występowali: bramkarz Marcin Bubic, bramkarz rezerwowy Kacper Hinz, Ziemowit Udziński, Damian Sokolnicki, Jakub Lubowiecki, Łukasz Biernat, Sebastian Skrzypek i Dawid Borczuch.
Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w turnieju.
Dziękuję wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju.

admin kwiecień 09 2016 18:10:00 0 ˇ 17
Gdy kończy się lekcja…

  zaczyna się zabawa . Dlatego uczniowie klasy II LO wraz z wychowawcą postanowili odpocząć nieco od szkoły i zorganizowali jednodniowy „wypad” dla rozrywkismiley. Zahaczyli o Rad w Grudziądzu, by pograć w kręgle, i grudziądzki Helios. I seans kinowy, i kręgle dostarczyły sporo radości.

admin marzec 20 2016 19:37:23 0 ˇ 39
Mistrzynie słowa…

  są trzy. To tegoroczne zwyciężczynie 27. Powiatowego Przeglądu Poezji "Złote Usta" 2016: Mirela Gajda (I miejsce), Victoria Nowicka (II miejsce) i Paulina Wojciechowska (III miejsce). Wszystkie dziewczyny startowały w swojej kategorii: szkoła ponadgimnazjalna. Gratulujemy!

admin marzec 20 2016 19:36:48 0 ˇ 58
Strona 1 z 55 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole