Organy szkoły

Zapomniane hasło?

Regulamin konkursu >>
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W dniu 13 lutego 2015r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie finał szkolny Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”. Finał szkolny został poprzedzony eliminacjami klasowymi. Najlepsi uczniowie z klas Licealnych, Technikum i Zawodowych spotkali się w finale. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Najlepsza piątka turnieju wystąpi w etapie gminnym, który odbędzie się 6 marca 2015r. w Remizie Straży Pożarnej w Łasinie. I miejsce - Paulina Wojciechowska, II miejsce - Agata Zatorska, III miejsce - Aleksandra Karaś

admin luty 18 2015 16:00:00 0 ˇ 0
Ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej

W dniu 11.02.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu odbył się ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców. Spotkały się zespoły szkół z: Brodnicy, Torunia, Grudziądza, Grubna i nasza reprezentacja szkolna ZSP Łasin.
Drużynę reprezentowali: Andrzej Bober, Tomasz Rutyna, Andrzej Krogulski, Hubert Januszewski, Bartosz Szychowski, Kamil Konowalski, Sebastian Skrzypek.
W końcowej klasyfikacji turnieju ćwierćfinałowego zajęliśmy 3 miejsce.

Galeria >>>

admin luty 12 2015 22:57:44 0 ˇ 29
Mistrzostwa tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego w dniu 6 lutego 2015 roku rozgrywano systemem rosyjskim do dwóch przegranych. Dwójka faworytów Dawid i Andrzej nie zawiedli. Wygrywali z dużą łatwością swoje mecze. W najważniejszym meczu pomiędzy Dawidem a Andrzejem lepszy się okazał się Dawid. Gratulujemy najlepszemu Dawidowi Madejowi za zdobycie pierwszego miejsca, a także Andrzejowi Boberowi za zajęcie drugiego miejsca i pokazanie tenisa stołowego na wysokim poziomie. Trzecie miejsce, niespodzianka, uczeń klasy pierwszej Michał Kędziorski na podium. Gratulacje dla wszystkich uczestniczących w turnieju!

Galeria >>>

admin luty 09 2015 21:06:51 0 ˇ 13
Mirela w krainie malucha

Czyli kolejna odsłona naszej akcji czytelniczej „Nasza szkoła czyta dzieciom”. W łasińskim „Kubusiu Puchatku” była tym razem Mirela Gajda, która zapoznawała maluchy z przygodami niesfornego Wróbelka Elemelka.

admin luty 09 2015 20:35:14 0 ˇ 14
Media XXI wieku…
były motywem przewodnim tegorocznych obchodów Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu w naszej szkole. Internetowy test wiedzy o mediach brawurowo rozwiązała Anna Kandyba z III LO i to ona zgarnęła dwa vouchery do kina Helios w ramach nagrodysmiley.
admin luty 09 2015 20:34:13 0 ˇ 11
Dwie utalentowane Ole
Dwie Ole – Ola Sosnowska i Ola Florkiewicz zwyciężyły w konkursie na najlepszy zielnik. Chociaż miejsce wspólne, zielniki indywidualnesmiley.
admin luty 09 2015 20:33:12 0 ˇ 16
Jednak czytamy
Najlepszą czytelniczką minionego semestru została Sandra Sokolnicka. Wśród wszystkich klas prym wiedzie II Technikum, która - mamy nadzieję – czyta tyle, ile wypożyczasmiley.
admin luty 09 2015 20:32:39 0 ˇ 8
Najlepsza studniówka na świecie za nami!
III LO i IV T bawiły się do rana na studniówkowym balu! Tradycyjnie już na 100 dni przed maturą abiturienci biorą ostatni oddech, by kolejne dni i tygodnie poświęcić maksymalnie nauce. Tegoroczna studniówka: szalona, zabawna, roztańczona wpisała się w poczet niezapomnianych chwil w łasińskim „Jagiellończyku” (chociaż w ośrodku „Casus”smiley)smiley!

admin luty 02 2015 17:19:00 0 ˇ 12
Po zdrowie do chłopaków
Dwaj panowie - Jakub Broda i Michał Ziółkowski zwycięży w szkolnym konkursie nt. zdrowego stylu życia. Jeśli macie wątpliwości, co jeść i jak żyć, by zdrowym być – pędźcie po poradę do mistrzówsmiley.

admin styczeń 29 2015 19:15:00 0 ˇ 9
Ekologicznie najlepsi

Oto wyniki szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Niestety, chociaż daliście z siebie wszystko, nie udało się nikomu uzyskać wymaganych 80%, by znaleźć się w kolejnym etapie. Najlepsi u nas to:

I - Bartosz Broda I LO

II - Weronika Benedyczak I LO, Jakub Kasprowicz III T, Daria Żakowska I LO

III - Radosław Szmelkowski II T, Paulina Mączkowska III T, Anna Arendt III T

Gratulujemy naszym zwycięzcom!!!

admin styczeń 29 2015 19:12:00 0 ˇ 8
Szkolni aktorzy wyróżnieni
Podczas tegorocznego Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych aktorzy Szkolnego Teatru „Galimatias” otrzymali od jury wyróżnienie. To kolejny nasz udany występ w corocznie organizowanym w Łasinie konkursie.

admin styczeń 23 2015 17:19:00 0 ˇ 9
Strona 1 z 45 1 2 3 4 > >>

engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP