Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zapytanie ofertowe
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
II Orszak Trzech Króli
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
KONKURS „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"


  W dniu 16.01.2015 w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy odbył się etap wojewódzki konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.
W konkursie tym rywalizowało ze sobą 28 uczniów z 15 szkół województwa kujawsko - pomorskiego. Naszego „Jagiellończyka” reprezentowali: Rafał Brzustowski (IV Technikum) i Grzegorz Zakrzewski (III Technikum). Wprawdzie nasi uczniowie w tym roku nie zakwalifikowali się do ścisłego pięcioosobowego finału, zakończyli swój udział w konkursie na etapie zasadniczym, ale dziękujemy im za udział i zajęcie i tak wysokich miejsc w tym konkursie. Wszystkich uczestników konkursu uhonorowano dyplomami i upominkami. Gratulacje!

admin styczeń 17 2015 17:11:00 0 ˇ 8
Wielka góra małych groszy


  164 zł i 16 gr – tyle zebraliśmy podczas tegorocznej akcji Góra Grosza. Najhojniej miedziakami sypnęła klasa II T - 101, 21 zł. Wielkie serce okazały również III LO - 48,22 zł i III T 11,83 zł. Wszystkim zbieraczom dziękujemy i przypominamy – za rok znowu na Was liczymy. Zabierajcie się do zbierania! smiley
admin styczeń 15 2015 20:02:05 0 ˇ 8
Licytatorka


  Przeliczyła, obliczyła, bo to matematyczka przecież, i wylicytowała plakat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Pani Anna Chylińska wspomogła akcję podczas tegorocznego finału.


admin styczeń 15 2015 19:57:27 0 ˇ 8
Nowa mistrzyni


  Mirela Gajda to tegoroczna mistrzyni ortografii! Pierwszoklasistka był bezkonkurencyjna podczas ortograficznego dyktanda, napisała je bowiem bezbłędnie. Tym sposobem zwyciężyła w Szkolnym Konkursie Ortograficznymsmiley Gratulujemy!

admin styczeń 15 2015 19:53:34 0 ˇ 8
Ekologicznie...

 27 śmiałków zmierzyło się z testem podczas XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W szranki stanęli uczniowie z klasy I LO, II LO, II T i III T. Czekamy na wyniki! smileyadmin styczeń 15 2015 19:49:03 0 ˇ 8
Nasza szkoła czyta dzieciom...
Tym z Przedszkola Miejskiego „Kubuś Puchatek” w Łasinie. Pamela Konopacka „Tygryskom” czytała o przygodach małego żółwia, Franklina. Mamy nadzieję, że z najmłodszymi pociechami będziemy spotykać się regularnie.
admin styczeń 15 2015 19:48:07 0 ˇ 8
Młodzi potrzebującym


  Po raz kolejny członkowie szkolnego koła Caritas w świątecznym okresie odwiedzili podopiecznych przebywających na Oddziale Pielęgnacyjno - Opiekuńczym w Łasinie. Były życzenia i słodkie upominki. Nie zapomnieliśmy również o naszym absolwencie, Łukaszu Kasprowiczu, który ucieszył się ze świątecznej paczki. Fundusze na smaczne drobiazgi zebrane zostały podczas sprzedaży popcornu. Dziękujemy wszystkim, którzy się nim zajadali, bo te paczki – od Was właśnie! smiley


admin styczeń 15 2015 19:43:35 0 ˇ 9
Orszak Trzech Króli po raz drugi u nas


  Po raz drugi wspólnie obchodziliśmy Święto Trzech Króli. Barwny korowód biblijnych postaci przeszedł ulicami miasta. Tegoroczny Orszak, który wędrował pod hasłem: „Pokój i radość w rodzinie – proszę, dziękuję, przepraszam” stał się miejscem spotkania wiernych, znajomych, szkolnej młodzieży, sąsiadów. Cieszymy się niezmiernie, iż mogliśmy być jego współorganizatorami. Tegoroczny Orszak cieszył się sporym zaintersowaniem.

Galeria>>


admin styczeń 06 2015 18:06:56 0 ˇ 15
Orszak Trzech Króli
admin grudzień 20 2014 17:16:00 0 ˇ 15
Konkurs biblioteki szkolnej

  6 grudnia br. w bibliotece szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową z motywem książki lub biblioteki. Ocenie podlegały pomysłowość i staranność wykonania. Wszystkie prace zrobiły ogromne wrażenie na członkach komisji konkursowej. Po wewnętrznej burzliwej debacie komisja pierwsze miejsce ex aequo przyznała Aleksandrze Radtke (IV T) i Grzegorzowi Zakrzewskiemu (III T). Pozostałe laureatki to również Panie z branży ekonomicznej naszego Technikum : Paulina Wojciechowska (III T), Sandra Sokolnicka (II T), Joanna Wojtowicz (II T) i Małgorzata Wydrzyńska (II T).


admin grudzień 11 2014 22:50:35 0 ˇ 18
Jarmark Mikołajkowy

  Oczywiście – po raz kolejny – z nami! Nie mogło nas zabraknąć podczas Mikołajek w Łasinie! smiley

admin grudzień 07 2014 20:27:39 0 ˇ 20
Strona 1 z 44 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole