Organy szkoły

Instrukcja

Zapomniane hasło?
KONKURS

Stowarzyszenie Przyjaciół Łasińskiego Jagiellończyka ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie na logo Stowarzyszenia.
Prace konkursowe należy składać do dnia 10 kwietnia 2015 roku w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie.

Na zwycięzców czeka nagroda - rower.

Regulamin konkursu >>

admin marzec 25 2015 19:15:00 0 ˇ 2
„Superhandlowiec”

W dniu 24.03.2015 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza Chełmnie odbył się konkurs „Superhandlowiec”. Z naszej szkoły udział wzięły uczennice klasy III d ZSZ kształcącej w zawodzie sprzedawca: Magdalena Szulc i Patrycja Jóźwiak, które udały się na niego wraz z opiekunem Agnieszką Dzwonkowską. Po zaciętej walce ostatecznie dziewczyny zajęły IV miejsce.

admin marzec 25 2015 19:14:00 ˇ 0 ˇ 12
Zwycięska Ola..

wróciła z Torunia z kolejnych eliminacji 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wielce usatysfakcjonowana, bo za miesiąc po raz kolejny zmierzy się z rywalami, tym razem w etapie wojewódzkim! Już 24 kwietnia (hmmm.. czy to aby nie termin uroczystego zakończenia szkoły?smiley) Ola Florkiewicz pojedzie do Bydgoszczy, by starać się o awans do etapu ogólnopolskiego! Ola liczy przede wszystkim na to, że te dwa ważne wydarzenia uda się jakoś pogodzićsmiley. Gratulujemy sukcesu! PS Do trzech razy sztuka!smiley (bo to też i trzeci udział Oli w tym konkursie smiley).

admin marzec 23 2015 23:06:00 0 ˇ 5
Raz na długi czas

Mamy szansę obserwować zaćmienie Słońca. Tym razem – częściowe. Każdy, kto tylko chciał, mógł zaobserwować to „magiczne” zjawisko z okien sali 88 naszej szkoły. Do swobodnego, właściwego i przede wszystkim bezpiecznego oglądania posłużyła folia astronomiczna. Dzięki niej zaćmienie widoczne było jak na dłoni!

admin marzec 23 2015 23:05:00 0 ˇ 4
Nasze złotouste

Cztery panie stanęły do Powiatowego Przeglądu Poezji „Złote Usta” 2015. Pierwsze miejsce zgarnęła Ola Florkiewicz, tuż za nią znalazła się Paulina Wojciechowska, a trzecie miejsce przypadło w udziale Annie Mac. Ilona Berendt za swój występ otrzymała od jury wyróżnienie. Wszystkie nasze kobiety aż miło posłuchać! smiley

admin marzec 23 2015 23:04:00 0 ˇ 3
Krwiodawcy
Po raz kolejny oddawaliśmy krew. „Krwiopijczy” ambulans stanął tuż pod naszymi oknami, a każdy, kto chciał (i mógł) miał szansę podzielić się tym drogocennym płynem.
admin marzec 23 2015 23:03:00 0 ˇ 3
Najlepsi

Nieco z opóźnieniem podajemy na stronie, ale i tak całe województwo wie, że nasza studniówka była najlepsza!!! Dowód – wygrana w plebiscycie „Gazety Pomorskiej” na Najlepszą Studniówkę 2015 roku! Ogromna w tym zasługa zarówno tych, co głosowali, jak i tych, którzy pokazali, na co ich staćsmiley. Mowa oczywiście o tegorocznych maturzystach, którzy ujawnili swe artystyczne talenty podczas studniówkowej nocy smiley. Któż by nie widział jeszcze nagrań z ich wyczynami? smiley W ten sposób otrzymaliśmy bon na 1000 zł na zakup sprzętu sportowego!

admin marzec 23 2015 23:02:00 0 ˇ 4
„Nie” w rytmie hip-hop

Arci, czyli armeński hip-hopowiec – Artaszes Barojan, przekonywał, że życie zbyt cenne, by je tracić dla używek. Profilaktyczny koncert artysty „Rozwiń talent bez używek” to także opowieść o nim samym i jego drodze z uzależnienia do życia. Muzyk ma nadzieję, że jego historia będzie przestrogą dla każdego, którego kuszą „ogłupiacze”.

admin marzec 12 2015 19:38:49 0 ˇ 9
Kolejny raz do Torunia

….na etap rejonowy 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego pojedzie ponownie Aleksandra Florkiewicz, uczennica III LO. W zeszłym tygodniu Ola po raz trzeci w swej karierze zmierzyła się z konkurentami w Grudziądzu podczas eliminacji miejsko-gminnych i po raz trzeci pokonała rywali, awansując do kolejnego etapu. Już 21 marca zaprezentuje prozę Hellera i wiersz Gałczyńskiego w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Trzymamy kciuki!
PS Ola okiem grudziądzkiej kamery „dostępna” na stronie: http://www.i-tvm.pl/index.php…

admin marzec 10 2015 19:17:33 0 ˇ 11
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” FINAŁ ELIMINACJI GMINNYCH

W dniu 6 marca 2015r. w Remizie Straży Pożarnej w Łasinie odbył się finał gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W finale gminnym Zespół Szkół reprezentowali uczniowie: Paulina Wojciechowska, Agata Zatorska, Aleksandra Karaś, Grzegorz Zakrzewski i Bartosz Kamiński, najlepsi z eliminacji szkolnych. Na początek mieli do rozwiązania test składający się z 40 pytań, a później trójka najlepsza uczestniczyła w części ustnej składającej się z 3 pytań. Do finału ustnego awansowali: Paulina Wojciechowska ,Agata Zatorska i Grzegorz Zakrzewski.
Klasyfikacja finału gminnego przedstawia się następująco: I miejsce - Agata Zatorska, II miejsce - Paulina Wojciechowska, III miejsce - Grzegorz Zakrzewski, IV miejsce - Aleksandra Karaś, V miejsce - Bartosz Kamiński.
Dwie pierwsze osoby z eliminacji gminnych czyli Agata Zatorska i Paulina Wojciechowska awansowały do etapu powiatowego, który odbędzie się 28 marca 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Galeria >>>

admin marzec 08 2015 22:12:41 0 ˇ 12
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta
Dnia 5 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta. 15 śmiałków zmierzyło się z testem wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Ideą Konkursu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego oraz poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski. Czekamy na wyniki!

admin marzec 05 2015 22:12:32 0 ˇ 16
Strona 1 z 46 1 2 3 4 > >>

engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP