Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zamówienia publiczne
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Siatka na plaży

  15.06.2016 r. na Plaży Miejskiej w Rudniku rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Z naszej szkoły startowały 2 drużyny: Tomek Rutyna i Andrzej Bober oraz Dawid Badziąg i Paweł Sankiewicz. Chłopcy dzielnie walczyli, ale nie udało im się zdobyć miejsca na podium. Obie pary zakończyły grę w ćwierćfinałach. W zawodach startowało 13 drużyn. Gratulacje i tak się należą! Choćby za chęci i determinację smiley

admin czerwiec 20 2016 18:15:00 0 ˇ 52
Bijemy rekord w czytaniu

  Nasz "Jagiellończyk" przyłączył sie do akcji "Jak nie czytam, jak czytam"! 10 czerwca o 10.00 uczniowie z całej Polski zebrali się w swoich szkołach i wspólnie czytali — każdy to, na co miał ochotę. Przy organizacyjnej pomocy bibliotek stworzyliśmy niespotykaną dotąd ogólnopolską akcję. Z jeden strony - zachęcamy do czytania, z drugiej: bijemy rekordy w czytaniu w jednym momencie smiley Nas było 65! W całej Polsce - ponad 200.000! smiley Szczegóły na stronie >>>

admin czerwiec 20 2016 18:12:00 0 ˇ 54
Wręczenie nagród w Toruniu.

  Podsumowanie konkursu międzyszkolnego odbyło się 02.06.2016 r. na Sesji Ekologicznej w Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi w Toruniu.
Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach:
• Konkurs Wiedzy Ekologicznej
(składający się z trzech etapów: szkolnego, międzyszkolnego i finału)
• Konkurs na projekt o tematyce ekologicznej „Moje fascynacje przyrodą – sprawozdanie z wycieczki do ciekawych przyrodniczo miejsc położonych w najbliższej okolicy Twojego zamieszkania -album zdjęć, prezentacja multimedialna, film.
Patronat nad imprezą objął Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Toruniu i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
W/w Sesja jest ujęta w programie imprez związanych z obchodami Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska i odbyła się pod hasłem: „O PRZETRWANIE MATKI ZIEMI”.
W programie Sesji przewidziane zostały także referaty wygłoszone przez zaproszonych gości.
Uczniowi naszej szkoły – Bartoszowi Brodzie z klasy II LO została uroczyście wręczona nagroda główna w konkursie wiedzy. W spotkaniu uczestniczyła cała reprezentacja uczniów, czyli oprócz Bartka także Katarzyna Brzozowska (II LO) i Konga Topolewska (IT). Obie uczennice osiągnęły bardzo dobre wyniki w etapie międzyszkolnym konkursu.
Pobyt w Toruniu był też okazją do nieformalnych spotkań smiley
Galeria >>>

admin czerwiec 06 2016 21:00:00 0 ˇ 70
Sukces młodych ekologów!

  24 maja 2016r. w Toruniu odbyły się dwa etapy Konkursu Wiedzy Ekologicznej, którego organizatorem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu przy współudziale Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Toruniu i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, a pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W naszej szkole odbył się etap szkolny tego konkursu, po którym wytypowano trzyosobową drużynę w składzie: Katarzyna Brzozowska (kl. II LO), Bartosz Broda (kl. II LO) i Kinga Topolewska (kl. I T). Podczas etapu międzyszkolnego w Toruniu, po dogrywce, do finału zakwalifikował się Bartosz Broda. Kinga i Kasia również uzyskały bardzo dobre wyniki, jednak do finału przechodziło tylko sześć osób z najwyższą liczbą punktów. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, po kolejnym teście wiedzy, Bartek brawurowo pokonał rywali i wygrał cały konkurs.
Wręczenie nagrody głównej Bartkowi odbędzie się na uroczystej sesji ekologicznej 2 czerwca br.

admin czerwiec 06 2016 08:30:00 0 ˇ 81
Czytamy dzieciom
Zaprosiliśmy więc do nas najmłodszych. W ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom nasi uczniowie łasińskim przedszkolakom prezentowali wiersze polskich bajkopisarzy. Było więc m.in. "Ptasie radio" i "Lokomotywa". Przekonani, że "Czytanie uskrzydla" robiliśmy wszystko, by najmłodsi też uwierzyli, że czytać warto!
admin czerwiec 06 2016 08:20:52 0 ˇ 68
Nasze kobiety najlepsze!
Natalia Barańska zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie, a Tamara Mądzielewska otrzymała wyróżnienie! Konkurs organizował Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania UKW w Bydgoszczy. Istotą konkursowego zadania było napisanie pracy nt. bezpieczenstwa na drogach publicznych. To kolejny sukces naszych uczniów na tym corocznym konkursie. Brawo!!!
admin czerwiec 06 2016 08:20:24 0 ˇ 72
Młodzi w Sejmiku Wojewódzkim

  Z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego uczestniczyliśmy w specjalnej sesji Sejmiku Województwa. Zgromadzona młodzież uczestniczyła m.in. w wykładzie i późniejszej debacie nt. dziedzictwa chrztu Polski. Nas reprezentowały Mirela Gajda i Natalia Barańska.Spotkanie odbyło się w siedzibie Sejmiku Województwa w Toruniu.

admin czerwiec 06 2016 08:19:55 0 ˇ 71
Było strasznie

  Bo zabawa w parku linowym w Rulewie nie dla ludziach o słabych nerwach :-) Nasi uczniowie przełamali lęk i "poszybowali". Aż strach się bać! :-) Zabawa i tak była przednia!

admin czerwiec 06 2016 08:19:20 0 ˇ 78
Udzielamy pierwszej pomocy

  Za nami IV Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy, którego jesteśmy współorganizatorami smiley 5 drużyn gimnazjalnych: z Gruty, Rogóźna, Łasina, Radzynia Chełmińskiego i Jankowic wykazywało się umiejętnościami praktycznymi i wiedzą teoretyczną z zakresu ratowania życia i zdrowia. Zwyciężyło Gimnazjum w Grucie! Gratulujemy!

admin czerwiec 06 2016 08:18:16 0 ˇ 86
Smacznie i zdrowo

  Podczas Majówki z Alfą PCK ph. ,,Zdrowe gotowanie" nasze panie, już teraz absolwentki: Anna Mac i Joanna Kosiarek, zajęły II miejsce. W kulinarnych zmaganiach na najlepszą potrawę piknikową wzięło udział 5 drużyn. Dziewczyny wróciły do domu z patelniami firmy Gerlach.

admin maj 23 2016 22:30:54 0 ˇ 88
Wiosna na sportowo

  Katarzyna Brzozowska, Marta Konecka oraz Patryk Kruczkowski reprezentowali naszego „Jagiellończyka” podczas VII Wiosennego Mityngu Lekkoatletycznego. Kasia biegła na dystansie 1500 m i zajęła I miejsce, Patryk – na tym samym dystansie - wywalczył II miejsce. Marta starowała w biegach na 400 m i na 200 m, w których zajęła II i III miejsce. W ten sposób wróciliśmy do szkoły z 4 medalami: 1 złotym, 2 srebrnymi i 1 brązowym. Gratulujemy!

admin maj 23 2016 22:30:26 0 ˇ 94
Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole