Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zapytanie ofertowe
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Wycieczka po naszej szkole
II Orszak Trzech Króli
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
KONKURS

 Stowarzyszenie Przyjaciół Łasińskiego Jagiellończyka ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie na logo Stowarzyszenia.
Prace konkursowe należy składać do dnia 10 kwietnia 2015 roku w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie.

Na zwycięzców czeka nagroda - rower.


Regulamin konkursu >>


admin marzec 25 2015 19:15:00 0 ˇ 2
„Superhandlowiec”

  W dniu 24.03.2015 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza Chełmnie odbył się konkurs „Superhandlowiec”. Z naszej szkoły udział wzięły uczennice klasy III d ZSZ kształcącej w zawodzie sprzedawca: Magdalena Szulc i Patrycja Jóźwiak, które udały się na niego wraz z opiekunem Agnieszką Dzwonkowską. Po zaciętej walce ostatecznie dziewczyny zajęły IV miejsce.
admin marzec 25 2015 19:14:00 ˇ 0 ˇ 12
Zwycięska Ola..

  wróciła z Torunia z kolejnych eliminacji 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wielce usatysfakcjonowana, bo za miesiąc po raz kolejny zmierzy się z rywalami, tym razem w etapie wojewódzkim! Już 24 kwietnia (hmmm.. czy to aby nie termin uroczystego zakończenia szkoły?smiley) Ola Florkiewicz pojedzie do Bydgoszczy, by starać się o awans do etapu ogólnopolskiego! Ola liczy przede wszystkim na to, że te dwa ważne wydarzenia uda się jakoś pogodzićsmiley. Gratulujemy sukcesu! PS Do trzech razy sztuka!smiley (bo to też i trzeci udział Oli w tym konkursie smiley).admin marzec 23 2015 23:06:00 0 ˇ 5
Raz na długi czas

  Mamy szansę obserwować zaćmienie Słońca. Tym razem – częściowe. Każdy, kto tylko chciał, mógł zaobserwować to „magiczne” zjawisko z okien sali 88 naszej szkoły. Do swobodnego, właściwego i przede wszystkim bezpiecznego oglądania posłużyła folia astronomiczna. Dzięki niej zaćmienie widoczne było jak na dłoni!admin marzec 23 2015 23:05:00 0 ˇ 4
Nasze złotouste

  Cztery panie stanęły do Powiatowego Przeglądu Poezji „Złote Usta” 2015. Pierwsze miejsce zgarnęła Ola Florkiewicz, tuż za nią znalazła się Paulina Wojciechowska, a trzecie miejsce przypadło w udziale Annie Mac. Ilona Berendt za swój występ otrzymała od jury wyróżnienie. Wszystkie nasze kobiety aż miło posłuchać! smiley

admin marzec 23 2015 23:04:00 0 ˇ 3
Krwiodawcy
Po raz kolejny oddawaliśmy krew. „Krwiopijczy” ambulans stanął tuż pod naszymi oknami, a każdy, kto chciał (i mógł) miał szansę podzielić się tym drogocennym płynem.
admin marzec 23 2015 23:03:00 0 ˇ 3
Najlepsi

  Nieco z opóźnieniem podajemy na stronie, ale i tak całe województwo wie, że nasza studniówka była najlepsza!!! Dowód – wygrana w plebiscycie „Gazety Pomorskiej” na Najlepszą Studniówkę 2015 roku! Ogromna w tym zasługa zarówno tych, co głosowali, jak i tych, którzy pokazali, na co ich staćsmiley. Mowa oczywiście o tegorocznych maturzystach, którzy ujawnili swe artystyczne talenty podczas studniówkowej nocy smiley. Któż by nie widział jeszcze nagrań z ich wyczynami? smiley W ten sposób otrzymaliśmy bon na 1000 zł na zakup sprzętu sportowego!

admin marzec 23 2015 23:02:00 0 ˇ 4
„Nie” w rytmie hip-hop

  Arci, czyli armeński hip-hopowiec – Artaszes Barojan, przekonywał, że życie zbyt cenne, by je tracić dla używek. Profilaktyczny koncert artysty „Rozwiń talent bez używek” to także opowieść o nim samym i jego drodze z uzależnienia do życia. Muzyk ma nadzieję, że jego historia będzie przestrogą dla każdego, którego kuszą „ogłupiacze”.

admin marzec 12 2015 19:38:49 0 ˇ 9
Kolejny raz do Torunia

  ….na etap rejonowy 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego pojedzie ponownie Aleksandra Florkiewicz, uczennica III LO. W zeszłym tygodniu Ola po raz trzeci w swej karierze zmierzyła się z konkurentami w Grudziądzu podczas eliminacji miejsko-gminnych i po raz trzeci pokonała rywali, awansując do kolejnego etapu. Już 21 marca zaprezentuje prozę Hellera i wiersz Gałczyńskiego w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Trzymamy kciuki!
PS Ola okiem grudziądzkiej kamery „dostępna” na stronie: http://www.i-tvm.pl/index.php…

admin marzec 10 2015 19:17:33 0 ˇ 11
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” FINAŁ ELIMINACJI GMINNYCH

  W dniu 6 marca 2015r. w Remizie Straży Pożarnej w Łasinie odbył się finał gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W finale gminnym Zespół Szkół reprezentowali uczniowie: Paulina Wojciechowska, Agata Zatorska, Aleksandra Karaś, Grzegorz Zakrzewski i Bartosz Kamiński, najlepsi z eliminacji szkolnych. Na początek mieli do rozwiązania test składający się z 40 pytań, a później trójka najlepsza uczestniczyła w części ustnej składającej się z 3 pytań. Do finału ustnego awansowali: Paulina Wojciechowska ,Agata Zatorska i Grzegorz Zakrzewski.
Klasyfikacja finału gminnego przedstawia się następująco: I miejsce - Agata Zatorska, II miejsce - Paulina Wojciechowska, III miejsce - Grzegorz Zakrzewski, IV miejsce - Aleksandra Karaś, V miejsce - Bartosz Kamiński.
Dwie pierwsze osoby z eliminacji gminnych czyli Agata Zatorska i Paulina Wojciechowska awansowały do etapu powiatowego, który odbędzie się 28 marca 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Galeria >>>

admin marzec 08 2015 22:12:41 0 ˇ 12
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta
Dnia 5 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta. 15 śmiałków zmierzyło się z testem wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Ideą Konkursu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego oraz poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski. Czekamy na wyniki!

admin marzec 05 2015 22:12:32 0 ˇ 16
Strona 1 z 46 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole