Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zapytanie ofertowe
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Wycieczka po naszej szkole
II Orszak Trzech Króli
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Gotują najzdrowiej

  Anna Mac, Natalia Oparzela i Joanna Kosiarek są autorkami zwycięskiego dania w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę piknikową. Konkurs był częścią II Czerwonokrzyskiej Majówki z Alfą odbywającej się ph. ,,Samo zdrowie" . Wiosenna tortilla okazała się nie tylko zdrowa, ale i smacznasmiley.


admin maj 16 2015 19:17:00 0 ˇ 11
Poeci nasi kochani

  Nasi najmłodsi, bo pierwszoklasiścismiley, powodem do dumy! Mirela Gajda z kl. I LO właśnie dowiedziała się, iż została laureatką XIX Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Konkursu Literackiego o „Złote Pióro Prezydenta Jaworzna” – oficjalnie zaproszono ją na uroczystą galę, podczas której okaże się, czy Mirela stanie na podium, czy otrzyma wyróżnienie. To wielki sukces, bo wiersze naszej poetki po raz pierwszy ukażą się w formie książkowej! Na razie – w tomie zbiorczym prac wszystkich laureatów tegoż konkursu. Gratulujemy!

admin maj 16 2015 19:15:00 0 ˇ 7
Szał matur za nami

  Gratulujemy serdecznie wszystkim absolwentom, którzy przebrnęli przez maturalne sitosmiley. Przed Wami miesiące niczym niezmąconego spokoju i odpoczynku. Wystarczy tylko poczekać na wyniki…. smiley

admin maj 16 2015 19:14:00 0 ˇ 7
Zdolnym okiem…

  fotografa wykazali się Ewelina Bonna (dziś już nasza absolwentkasmiley) i Łukasz Krzemiński, którzy otrzymali wyróżnienie w konkursie fotograficznym "W poszukiwaniu najpiękniejszego krajobrazu ziemi chełmińskiej"!!! Konkurs zorganizowali: Zespół Szkół CKP im. Ignacego Łyskowskiego w Grubnie, Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży oraz Chełmiński Dom Kultury. Gratulujemy!!!
PS Zdjęcia dostępne do wglądu na naszej stronie facebookowej.

admin maj 16 2015 19:12:00 0 ˇ 9
Nasi na zamku

  W ramach projektu unijnego „Jagiellończyk na start” licealiści z klasy pierwszej i drugiej mieli szansę poznać z bliska golubski zamek. Plan wycieczki pozwolił nie tylko na zwiedzanie zamku, strzelanie z łuku, rzucanie włócznią, nożami i toporkami (spokojnie – obyło się bez ofiarsmiley), ale także na udział w miejskiej grze, która odbyła się na rynku miasta. Uczniowie musieli sprostać trzem zadaniom, by wygrać lody. Nie zabrakło spotkania z husarzami i ogniska z kiełbaskami. Zawsze miło spotkać się z historią poza szkolną ławąsmiley.
admin maj 16 2015 19:10:00 0 ˇ 7
Biało-czerwoni

  Te barwy obowiązywały w miniony czwartek wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, obchodziliśmy bowiem zbliżające się Święto Flagi i Konstytucji 3 Maja. Tradycyjnie już, po krótkim programie historyczno-artystycznym, „budowaliśmy” biało-czerwoną „żywą” flagę.admin maj 03 2015 20:43:24 0 ˇ 14
Ekologiczne Technikum

  Coroczna zbiórka makulatury za nami! Przez okrągły rok klasy wspomagały Matkę Ziemię, zbierały makulaturę i zanosiły do szkolnej biblioteki. Właśnie poważyliśmy „dary”. Najwięcej zbędnego papieru, który trafi do zajmującej się recyklingiem firmy, przynieśli uczniowie klasy II i III Technikum i to oni wspólnie skonsumują ufundowaną przez bibliotekę pizzę smiley.


admin maj 03 2015 20:43:03 0 ˇ 14
Ciągle czekamy na wyniki…

  Czworo naszych uczniów: Natalia Barańska (I LO), Bartosz Kawski (II LO), Aleksandra Sosnowska (II T) oraz Karolina Rujner (dziś już absolwentkasmiley) napisało pracę na konkurs z wiedzy o społeczeństwie pt. "Korupcja w życiu publicznym z perspektywy młodych ludzi". Konkurs zorganizował Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

admin maj 03 2015 20:42:06 0 ˇ 14
Było blisko

  Młodzieżowa Rada Miejska w Grudziądzu zorganizowała Powiatową Olimpiadę z Wiedzy o Społeczeństwie "Mistrz Samorządności. Olimpiada składa się z trzech etapów. Bartosz Kawski oraz Karolina Rujner dotarli do etapu 2., który odbył się w Grudziądzu. Do udziału w ostatnim zabrakło im… 2 punktów! Cóż, było bardzooo bliskosmiley.

admin maj 03 2015 20:41:33 0 ˇ 14
Historycznie

  Tamara Mądzielewska i Bartosz Broda z kl. I LO, Krystian Tyburski z kl.I T oraz Bartosz Kawski z kl. II LO sprawdzali się w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg". Tematem przewodnim były "Walki zbrojne Polaków na przestrzeni wieków". Chociaż nie udało się zwyciężyć, udział zawsze jest doskonałą nauką. Może spróbujemy za rok? smiley

admin maj 03 2015 20:40:38 0 ˇ 13
Zbiórkę darów

Szkolne koło Caritas zorganizowało zbiórkę darów (odzieży, zabawek, przyborów szkolnych i środków czystości) dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Białochowie.
30.04.2015 roku trzy uczennice (Aleksandra Karaś, Agata Zatorska i Anna Mac) pod opieką p. Izabeli Kwiatkowskiej przekazały zebrane dary do Białochowa. Dziękujemy wszystkim osobą, które przekazały dary.

admin kwiecień 30 2015 20:10:00 0 ˇ 15
Strona 1 z 48 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole