Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zamówienia publiczne
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Ewakuacja

  24 października o godzinie 9:55 odbyła się próbna ewakuacja uczniów i pracowników szkoły na wypadek zagrożenia pożarowego. Młodzież wraz z nauczycielami i personelem opuściła szkołę i zebrała się na boisku szkolnym w wyznaczonym miejscu.
Na teren szkoły przybyły dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej . Po przybyciu strażaków wicedyrektor szkoły pan Michał Rymacki przekazał informację o sprawnie przeprowadzonej ewakuacji wszystkich uczniów. Możemy być z siebie dumni, gdyż akcja przebiegła sprawnie. Była to niezwykle pouczająca i ważna lekcja zachowania się w trudnych sytuacjach.
Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

admin październik 24 2016 22:06:46 0 ˇ 8
Udana Akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W sobotę, 22 października 2016r., na terenie Stacji Diagnostycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie, odbyła się już kolejna edycja akcji „Bezpieczny Pojazd”, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierowcy mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swoich pojazdów. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Życzymy Wam bezpiecznej drogi.
Galeria >>>

admin październik 23 2016 18:15:00 0 ˇ 9
"Kino na temat"

  18 października 55 uczniów szkoły wzięło udział w spotkaniu "Kino na temat" i projekcji filmu "Wołyń". Przed projekcją został poruszony niełatwy temat -"Razem, ale obok siebie. Wojna jako kulminacja trudnych relacji między narodami II RP". W roli ekspertów wystąpili dr Przemysław Wójtowicz – delegatura IPN oddział w Bydgoszczy oraz Mariusz Żebrowski – dział historii Muzeum w Grudziądzu. Po filmie odbyłą się również dyskusja na temat filmu.

admin październik 22 2016 17:12:00 0 ˇ 8
Zwycięzcy nagrodzeni

  Ogłoszono zwycięzców dwóch szkolnych konkursów. Co najciekawsze: w zasadzie i w jednym, i w drugim są to niemal te same osoby, które wymieniają się jedynie miejscem na podium :-) W szkolnej Olimpiadzie Teologicznej I miejsce zajął Łukasz Dembek, na drugim uplasowała się Kinga Topolewska, a miejsce trzecie przypadło Sandrze Sokolnickiej.
W bibliotecznym konkursie wiedzy o ekranizacjach powieści Henryka Sienkiewicza Łukasz przepuścił na podium Kingę, a do Sandry dołączyły Małgosia Wydrzyńska i Asia Wojtowicz, które same przyznają, że w konkursach czytelniczo-literackich tworzą zgrany team.
Gratulujemy!

admin październik 20 2016 16:10:50 0 ˇ 9
Święto nas wszystkich

  czyli Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku była okazja, by zapomnieć o tym, co boli (sprawdziany, uwagi, zadania domowe smiley i szczerze podziękować za trud, jaki wkładają nauczyciele w wychowanie młodego człowieka i wyposażenie go w niezbędne w dalszym życiu umiejętności. Jak co roku to chwile pełne wzruszeń. To także uroczysta zmiana pocztu
sztandarowego, ślubowanie pierwszoklasistów, życzenia i podziękowania oraz mniej uroczysta, bo zabawna, część artystyczna w wykonaniu naszego "Galimatiasu". Wszystkim za wszystko - dziękujemy!
Galeria >>>

admin październik 18 2016 18:46:31 0 ˇ 13
Nowi "władcy"

  Mamy nowych "rządzących". Brać uczniowską reprezentują w tym roku: Dawid Badziąg II T (przewodniczący SU); Julia Turulska I LO (zastępca); Emilia Sonnenfeld I LO (skarbnik) i Aleksandra Dąbrowska I LO (kronikarz).
Jak macie sprawę - to do nich jak w dym :-)

admin październik 18 2016 18:43:26 0 ˇ 7
Kolejna akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W dniu 22 października 2016 roku w godzinach od 8:00 do 13:00 zapraszamy do Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie ul. M.C. Skłodowskiej 14 na kolejną edycję akcji „Bezpieczny Pojazd”
Podczas tej akcji będziemy bezpłatnie sprawdzać stan techniczny pojazdów przed nadchodzącym sezonem zimowym, a w szczególności: układ zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, ustawienie świateł.
Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

admin październik 11 2016 18:10:00 0 ˇ 11
MISTRZOSTWA KLASOWE W PIŁCE NOŻNEJ

  Na orliku Piasta Łasin rozegrany został turniej klasowy o mistrzostwo szkoły. Startowały reprezentacje następujących klas: II ZSZ, III ZSZ, I LO,T, II LO,T, III LO,T.
Najlepszą drużyną mistrzostw szkoły została drużyna II ZSZ z kompletem 4 zwycięstw. W drużynie występowali następujący zawodnicy: Ziemowit Udziński, Dawid Borczuch, Bronisław Falkowski, Patryk Falkowski, Michał Prokopczyk, Paweł Sankiewicz, Szymon Jasiński, Sebastian Szałkowski i Szymon Knozowski. Drugie miejsce zajęła klasa III ZSZ. Na trzecim miejscu znalazła się klasa III LO,T. Najlepszymi strzelcami z 7 strzelonymi bramkami zostali: Dawid Borczuch, Seweryn Sokołowski i Łukasz Biernat. Wybrano również najlepszą szóstkę turnieju: Tomasz Jakimcio, Michał Prokopczyk, Seweryn Sokołowski, Jakub Lubowiecki, Kamil Brzustowski i Patryk Falkowski.
Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju!
Galeria >>>

admin październik 07 2016 15:55:16 0 ˇ 14
Indywidualne Rejonowe Biegi Przełajowe w Grudziądzu

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie wystąpiła w składzie: Paulina Skrzypek, Katarzyna Brzozowska, Patryk Kruczkowski i Damian Sokolnicki. Biegi odbyły się w Grudziądzu na osiedlu Rządz. Dziewczęta startowały na dystansie 1500m, a chłopcy na 2000m. W biegu dziewcząt Paulina Skrzypek zajęła 9 miejsce, a Katarzyna Brzozowska była za koleżanką na 10 miejscu. Obie zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy. W biegu chłopców Patryk Kruczkowski zajął 5 miejsce, a Damian Sokolnicki na 9 miejscu, również kwalifikując się do zawodów wojewódzkich. Dziękuję i gratuluję dobrego startu naszym reprezentantom. Zawody wojewódzkie w Bydgoszczy odbędą się 7 października.

admin październik 02 2016 18:00:45 0 ˇ 21
"Nas nie stanie, lecz Ty nie zaginiesz..."

  Czwarty w rejonie Klub Historyczny im. Armii Krajowej rozpoczął swoją działalność! Uroczysta inauguracja miała właśnie miejsce w naszym "Jagiellończyku". Na spotkaniu inicjującym nasz Klub pojawili się ci, którzy stanowią do dziś wzór patriotyzmu i odwagi: Stanisław Wierzchucki - żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, członek Światowego związku Żołnierzy AK, Maria Kowalewska - żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, członek Światowego Związku Żołnierzy AK, Kazimiera Zańczuk – żołnierz AK, i ci, którzy nie szczędzą sił, by pamięć o bohaterstwie żołnierzy AK była wiecznie żywa, m.in. Piotr Kurek - członek Prezydium Zarządu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Kazimierz Wach – Prezes Okręgu Toruńskiego Armii Krajowej i Lesław Welker – Wiceprezes Okręgu Toruńskiego Armii Krajowej, a także grono przyjaciół i współpracowników Klubów Historycznych im. Armii Krajowej oraz przedstawiciele grudziądzkiego powiatu. Nadrzędnym celem szkolnego Klubu Historycznego jest pielęgnowanie narodowych tradycji i pamięci o heroicznych czynach dzisiejszych kombatantów. Wicedyrektor "Jagiellończyka" odebrał z rąk Piotra Kurka Logo Klubu. Prezesem nowego Klubu jest pani Ilona Herzberg - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów poruszył nie tylko tych, dla których powstańcze pieśni i wiersze stanowiły ówczesną codzienność. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by podtrzymywać etos żołnierzy AK i innych organizacji, które wówczas stanęły do boju z agresorem.
Galeria >>>

admin wrzesień 28 2016 22:47:58 0 ˇ 20
Sportowa sobota

  Po raz kolejni nasi młodzi spędzili sobotę na sportowo. Tym razem trójka naszych: Kasia Brzozowska, Paulina Skrzypek i Patryk Kruczkowski wzięli udział w XXXV Międzynarodowych Biegach im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Dziewczęta pokonały dystans 1500 m, natomiast Patryk - nasz najszybszy! - biegł w biegu głównym na 10 km i w kategorii wiekowej M16 zajął III miejsce! Serce rośnie, że takich mamy właśnie my! smiley Gratulujemy!

admin wrzesień 27 2016 19:16:37 0 ˇ 27
Strona 1 z 59 1 2 3 4 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole