Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Termomodernizacja
Zamówienia publiczne
Ogłoszenia o sprzedaży składników majątku
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Wojewódzki Miting Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych w Jabłonowie Pomorskim

Wielkim sukcesem pochwalić się mogą nasi szkolni lekkoatleci, którzy 05.06.2014 r. wywalczyli 8 medali podczas Wojewódzkiego Wiosennego Mitingu Lekkoatletycznego Szkół Ponadgimnazjalnych w Jabłonowie Pomorskim ( 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe). Zawodnicy w składzie: Joanna Kosiarek, Justyna Kirsz, Patrycja Jóźwiak, Ewa Jankowska, Nikodem Manthey, Mateusz Archita, Maciej Zająkała i Kamil Konowalski, startowali w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, rzut oszczepem, biegi na dystansach 100, 200 oraz 1500 m. A oto miejsca wywalczone przez naszych uczniów: Patrycja Jóźwiak- I miejsce w pchnięciu kulą i rzucie oszczepem, Joanna Kosiarek- II miejsce w biegu na dyst. 1500 m, Justyna Kirsz- III miejsce w biegu na dyst. 200 m, Nikodem Manthay- II miejsce w biegu na dyst. 100 m, Mateusz Archita- III miejsce w biegu na dyst. 1500 m, Kamil Konowalski- III miejsce w rzucie oszczepem oraz II miejcse w biegu na dyst. 1500 m. Gratulacje i podziękowania dla całej drużyny oraz równie udanych startów w przyszłym roku!
Galeria >>>

admin czerwiec 22 2014 18:17:44 0 ˇ 76
Bieganie, bieganie i bieganie
W ciągu ostatnich kilku tygodni bardzo dużo się dzieje jeśli chodzi o lekkoatletykę. Mówi się, że jest królową wszystkich sportów. Wytłumaczenie jest bardzo proste - bieganie jest wszędzie, w każdej dyscyplinie. Nawet jeśli nie kochamy tej dyscypliny, ona jest „najważniejsza”. Pierwszą taką imprezą był udział naszych reprezentantów w kolejnej już akcji Ogólnopolskiej „Polska Biega”. Biegi odbyły się 23.05.2014r w parku miejskim w Łasinie.
Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Sosnowska, Joanna Wojtowicz, Jagoda Gosieniecka, Paulina Brzozowska, Milena Stec, Małgorzata Wydrzyńska, Joanna Kosiarek, Magdalena Kosiarek, Aleksandra Karaś, Kamil Konowalski, Rafał Mróz, Jarosław Maksim, Nikodem Monthey, Bartosz Szychowski, Eliasz Ilić, Tomasz Derzewski, Andrzej Bober i Sebastian Skrzypek.

więcej>>
admin czerwiec 19 2014 20:37:35 ˇ 0 ˇ 81
III WOJEWÓDZKIE ZAWODY OBRONY CYWILNEJ

  W dniach 5-6 czerwca 2014r. w Ośrodku Służby Więziennej w Suchej gmina Lubiewo odbył się finał wojewódzki III Olimpiady Obrony Cywilnej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie reprezentowany był przez uczniów: Eliasza Ilicia i Szymona Turowskiego. Turniej prowadzony był w kilku etapach:
I marsz z elementami obrony cywilnej i pierwszej pomocy,
II test wiedzy z zakresu obrony cywilnej i pierwszej pomocy,
III strzelanie,
Należą się słowa podziękowania i uznania za wiedzę i umiejętności dla Eliasza i Szymona, którzy reprezentowali naszą szkołę. Za udział w zawodach uczniowie otrzymali medale, dyplomy i nagrody. Godnie reprezentowali naszą szkołę.

admin czerwiec 19 2014 20:26:19 0 ˇ 50
I TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ
Dnia 29 maja na plaży Casus w Łasinie odbył się I Turniej Piłki Plażowej. W Turnieju uczestniczyły drużyny - pary z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Zespołu Szkół Publicznych w Łasinie. Głównym organizatorem Turnieju był Pan Janusz Klimek, a także nauczyciele wychowania fizycznego - Roman Szymanowski i Zbigniew Serocki. Najpierw odbyły się mecze eliminacyjne w grupach A i B, a później półfinały i finały.
Galeria >>>
admin czerwiec 19 2014 20:24:32 ˇ 0 ˇ 56
V Bieg Papiernika

  W dniu 24.05.2014r. w Kwidzynie odbywał się V Bieg Papiernika na 10 km. Debiut czyli pierwszy start na tak długim dystansie zanotował nasz uczeń Mateusz Archita. Debiut wspaniały - z bardzo dobrym wynikiem poniżej 40 minut. Uzyskał bardzo dobry czas 38,53 minuty. Wynik wspaniały bo warunki klimatyczne bardzo trudne. Temperatura powyżej 30 stopni Celsjusza. Nie muszę mówić jak trudno w takiej temperaturze się biega. To nie koniec pochwał pod adresem Nikodema, gdyż w swojej kategorii wiekowej m-18 zajął 2 miejsce. Stanął na podium, odebrał zasłużone nagrody (wcale nie małe). W biegu również uczestniczyli inni zawodnicy ZSP Sparta Łasin P. Harackiewicz, P. Serocki i P. Serocka. Uzyskali również dobre wyniki.

admin czerwiec 18 2014 17:15:00 0 ˇ 67
Bez Przemocy

  Po raz kolejny nasz „Jagiellończyk” pokazał, że nie ma w nas zgody na przemoc w jakiejkolwiek postaci. Dzień bez Przemocy na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez szkolnych. W czerwcowy, dosyć ciepły piątek zamiast lekcji odbywały się zabawy i konkursy, które z jednej strony miały zbliżyć nas do siebie, z drugiej – uświadamiać, że przemoc jest zjawiskiem na wskroś negatywnym i na każdy jej przejaw trzeba reagować. Wśród atrakcji dnia były m.in.: spotkanie z łasińskimi policjantami, rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy plakat – hasło przeciw przemocy, zabawy i konkursy sprawnościowe, scenki rodzajowe i pantonima pt. „Wola istnienia” w wykonaniu Szkolnego Teatru „Galimatias”. Tego dnia odbyła się również kolejna edycja Szkolnego Konkursu Poezji Obcojęzycznej oraz II Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy PCK dla szkół gimnazjalnych. Gościliśmy więc w naszych murach drużyny „medyczne” z powiatowych gimnazjów. Nasza szkoła jest współorganizatorem tegoż konkursu, a patronat nad nim sprawuje Starostwo Powiatowe w Grudziądzu. Zwycięzcą tegorocznego konkursu została drużyna z Jankowic. Na podium stanęły również dwie drużyny z łasińskiego gimnazjum. Naszymi goścmi byli m.in. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu – pan Krzysztof Klonowski oraz pani Ewa Szymańska – Kierownik Biura PCK w Grudziądzu.
Galeria >>>

admin czerwiec 15 2014 20:39:54 0 ˇ 61
M jak morderstwo

  Spokojnie – nie dotyczy żadnego makabrycznego zdarzenia na terenie szkołysmiley. To tytuł filmu, który wyświetlony został w ramach kolejnego spotkania SDKF – Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem spotkaliśmy się z mistrzem suspensu – Alfredem Hitchcockiem. „M jak morderstwo” to klasyka gatunku. Czy jest majstersztykiem, czy krymnałem nadgryzionym zębem czasu – to już należy ocenić po seansiesmiley.

admin czerwiec 08 2014 18:04:56 0 ˇ 57
Ile wiemy o ekologii....

  Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Toruniu zaprosiła młodzież szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Konkursie Ekologicznym. Konkurs Wiedzy składał się z trzech etapów: szkolnego, międzyszkolnego i finałowego. Z naszej szkoły wytypowano 3-osobową drużynę: Ewelinę Bonnę, Aleksandrę Florkiewicz i Szymona Turowskiego, którzy wraz z Panią Grabowską 28 maja wyruszyli do Torunia. Niestety, nie udało się zdobyć żadnego trofeum. Reprezentanci z drugiej klasy LO jednak mają coś na swoją obronę: dział „ekologia i ochrona środowiska” dopiero przed nimi, a więc w klasie maturalnejsmiley. Wówczas pokażą, na co ich stać!

admin czerwiec 08 2014 18:03:45 0 ˇ 56
Spotkanie z medycyną..

  ...odbyło się pod koniec maja. Dziewczęta z kl. II LO, z grupy o profilu przyrodniczo-medycznym: Ewelina Bonna, Aleksandra Florkiewicz oraz Anna Kandyba razem z Panią Cybulską odwiedziły Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. To tu odbyły się wykłady profesorów z bydgoskiego Collegium Medicum. Debatowano również nad sposobem promowania zdrowego stylu życia – metodę „zarażenia” zdrowiem próbowali skonstruować wspólnie przedstawiciele wojewódzkich mediów, profesorowie i lekarze.

admin czerwiec 08 2014 18:02:49 0 ˇ 56
Ekologicznie

  Za nami Warsztaty Ekologiczne pod hasłem „Wszystko, co żywe potrzebuje wody” zorganizowane przez Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Świeciu nad Osą we współpracy z licznymi organami wojewódzkimi. Udział w warsztatach wzięła 2-osobowa reprezentacja naszej szkoły, tj. Ewelina Bonna i Aleksandra Florkiewicz pod czujnym okiem Pani Grabowskiej. Dziewczęta wyjechały m.in. do leśnictwa Lisnowo, gdzie odbyły się zajęcia z pracownikami Nadleśnictwa Jamy, a także do oczyszczalni ścieków w Świeciu nad Osą.

admin czerwiec 08 2014 18:01:59 0 ˇ 56
Jak co miesiąc....

  podsumowaliśmy ostatnie 30 dni na kolejnym apelu szkolnym. Pani Dyrektor wręczyła nagrody zwycięzcom ostatnio przeprowadzonych konkursów, a my nie omieszkaliśmy się okazać radości, iż wakacje tuż-tużsmiley.

admin maj 28 2014 22:00:18 0 ˇ 70
Strona 1 z 40 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole