Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zapytanie ofertowe
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Pamiętamy..


  bo jakże nie pamiętać o 11 listopada? Ten jesienny dzień obudził kraj z 123-letniego koszmaru i pozwolił naszym przodkom zawołać: „Polsko, nie jesteś ty już niewolnicą!” Jak co roku my, uczniowie „Jagiellończyka”, oddaliśmy hołd tym wszystkim, którzy przelewali krew, byśmy mogli dziś tu być. Warto pamiętać, iż „wolność nie jest dana raz na zawsze”: trzeba o nią dbać, coś o niej wiedzieć i pielęgnować. Dbajmy więc o tę wolność każdego dnia. Kształćmy się, rozwijajmy, pamiętajmy o przeszłości i uczmy jej swoich następców, a przede wszystkimi nie zapominajmy, że Polska i jej losy są w naszych rękach.

admin listopad 17 2014 21:32:06 0 ˇ 9
Najlepsi czytelnicy...


  bo najlepiej poradzili sobie z październikowym konkursem czytelniczym. Co tydzień na maniaków czytania czekała krzyżówka. W konkursie wziąć mogli udział wszyscy (także nauczycielesmiley, którzy oddali poprawnie rozwiązane cztery krzyżówki. Główną nagrodę - Złote i Srebrne Piórosmiley - zgarnął duet: Aleksandra Florkiewicz – Marcin Zająkała. Obok Oli i Marcina stanęli również: Sandra Sokolnicka, Jagoda Gosieniecka, Joanna Wojtowicz, Milena Stec, Małgorzata Wydrzyńska, Bartek Kamiński, Aleksandra Sosnowska i Agnieszka Malinowska i jedyna przedstawicielka „młodzieży starszej” – p. Magdalena Borkowskasmiley. Zwycięzcy otrzymali gadżetowe kubki. Może jeszcze świat nie całkiem zwariował, skoro są tacy, co czytają?smiley

admin listopad 17 2014 21:31:44 0 ˇ 10
Nasze nowe twarze
Po raz kolejny zaprosiliśmy do promowania „Jagiellończyka” pierwszoklasistów. Sesja fotograficzna odbyła się w minioną sobotę na terenie szkoły. Naszym nowym fotografem został Łukasz Grzywacki - pasjonat fotografii i nasz absolwentsmiley. Swych twarzy użyczyli: Marta Konecka, Pamela Konopacka, Katarzyna Brzozowska, Patrycja Januszewska i Filip Turulski. Efekty pracy w całej okazałości dostępne będą za kilka tygodni, a już dziś możecie nieco podejrzeć na naszej stronie facebookowejsmiley. Uczniom i fotografowi serdecznie dziękujemy!!!
PS Zainteresowanych fotografią Łukasza odsyłamy na facebooka: Łukasz Grzywacki – TAGS Photography
admin październik 26 2014 19:52:45 0 ˇ 17
„Bezpieczny pojazd” po raz 10.!


 Po raz dziesiąty zaprosiliśmy zmotoryzowanych, by bezpłatnie na szkolnych warsztatach sprawdzili swoje auta. Nasi diagności, przy współpracy uczniów klasy III ZSZ: Pawła Dembka, Tomasza Janca i Pawła Zygmunta, przebadali kilkadziesiąt wozów. Sprawdzali stan techniczny zawieszenia, geometrię kół, zbieżność świateł, dokonywali też diagnostyki układu hamulcowego i układu wydechowego wraz z emisją spalin. Każdy uczestnik akcji otrzymał bon uprawniający do darmowego wykonania drobnej naprawy. Miło było zobaczyć naszych stałych klientów! Już dzisiaj zapraszamy za rok! smiley

admin październik 26 2014 19:44:48 0 ˇ 18
Utalentowana Aga...


 ...zajęła 2. miejsce (w kategorii: szkoły ponadgimnazjalne) w powiatowym konkursie plastycznym pn. „Rodzina zastępcza – prawdziwy dom”. Konkurs organizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Grudziądzu. Na uroczystej gali w Starostwie właśnie Agnieszka Malinowska odebrała nagrody, m.in. cyfrowy aparat firmy Nikon. Naszej artystce serdecznie gratulujemy! smiley

admin październik 26 2014 19:40:52 0 ˇ 17
Sto lat „Jagiellończykowi”...

  ...życzyliśmy wszyscy 14 października. Dzień Nauczyciela, święto nas wszystkich: belfrów, uczniów, pracowników oświaty, stał się okazją do spotkania mniej formalnego niż na co dzień. W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łasinie podziękowania składali: uczniowie, Dyrektor „Jagiellończyka” – pani Bernadeta Klonowska, Rada Rodziców i „głowa” organu prowadzącego, Starosta Grudziądzki – pan Marek Szczepanowski. O „rwanie boków” zadbał Szkolny Teatr „Galimatias”, którego członkowie zebrali gromkie brawa za brawurowo wykonane skecze dotyczące oświaty i kultury. Wtorek był również dniem, w którym oficjalnie (i mniej oficjaniesmiley) do naszej szkolnej braci dołączyli pierwszoklasiści: najpierw składali uroczyste ślubowanie przed sztandarem szkolnym, a potem obiecywali swoim starszym kolegom bezwzględne posłuszeństwo, solidną naukę i zakupy wyłącznie w szkolnym „Łasuchu” smiley. Tego dnia także obchodziliśmy Dzień Papieski - głównym elementem tej uroczystości było wystąpienie uczniów, prezentujące sylwetkę Jana Pawła II, z muzyką, śpiewem i prezentacją multimedialną w tle.
Raz jeszcze - STO LAT dla „Kazika”!

admin październik 19 2014 19:59:41 0 ˇ 30
Czytelniczy konkurs trwa

  Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. I u nas trwa czytelniczy szał. Co czwartek, przez cały miesiąc, czeka na Was – uczniów i nauczycieli – kolejna krzyżówka sprawdzająca Waszą orientację w książkowym terenie. Pobierajcie, wypełniajcie, chomikujcie, a w ostatni czwartek października pędźcie do biblioteki z wypełnionymi krzyżówkami i zgarniajcie cenne nagrody!

admin październik 12 2014 19:31:40 0 ˇ 33
Wrócili żywi z Doliny Śmierci


 Joanna Kosiarek, Katarzyna Brzozowska i Damian Sokolnicki pobiegli bydgoską Doliną Śmierci w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych. Chociaż wyników jeszcze nie ma, raczej nie liczą na najwyższe miejsca. Niemniej – dali z siebie wszystko! I chwała im za to, gdyż godnie reprezentowali naszego „Jagiellończyka”. W zawodach nie wystartowała nasza nadzieja – Kamil Konowalski, kilka dni wcześniej bowiem poległ w walce z chorobąsmiley.


admin październik 12 2014 19:28:08 0 ˇ 31
Indywidualne Rejonowe Biegi Przełajowe

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie wystąpiła w składzie: Joanna kosiarek, Katarzyna Brzozowska, Kamil Konowalski i Damian Sokolnicki. Biegi odbyły się w Grudziądzu na osiedlu Rządz. Dziewczęta startowały na dystansie 1500 m, a chłopcy na 2000 m. Joanna Kosiarek zajęła bardzo dobre 4 miejsce, kwalifikując się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy. Paulina Brzozowska również pobiegła dobrze zajmując dobre 12 miejsce. Bardzo dobrze spisali się chłopcy, którzy zajęli miejsca na podium. Drugie miejsce zdobył Kamil Konowalski, a trzecie Damian Sokolnicki. Obaj zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy. Zawody wojewódzkie w Bydgoszczy odbędą się 8 października.
więcej>>

admin październik 06 2014 21:30:02 ˇ 0 ˇ 38
Uroczysta gala w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu...


  ...z udziałem naszej Aleksandry Florkiewicz. W miniony wtorek Ola odebrała w Sali Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego IV nagrodę przyznaną w Konkursie Literackim „My, Europejczycy. 10-lecie Polski w Unii Europejskiej. W Oli kategorii - szkoły ponadgimnazjalne – przyznano 6 wyróżnień i 5 miejsc. Z Torunia Ola – oprócz satysfakcji – przywiozła torbę gadżetów, a wśród nich jedno cacko – czytnik książeksmiley. Praca naszej zwycięczyni, wraz z innymi nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami, znalazła się w wydanej przez Urząd Marszałkowski antologii. Zainteresowanych odsyłamy do szkolnej biblioteki.


więcej>>

admin październik 02 2014 20:28:29 ˇ 0 ˇ 69
Kulturowy wtorek

  Czyli spotkanie z kinem. A w nim film Jana Komasy „Miasto 44”. Część z nas miała szansę obejrzeć to najnowsze polskie dzieło dzięki zorganizowanemu przez szkołę wyjazdowi do kina w Grudziądzu. Ci, którzy już widzieli, mówią, że film robi wrażenie. Pozostałych przekonujemy, że zobaczyć warto!

admin październik 02 2014 20:12:15 0 ˇ 35
Strona 1 z 42 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole