Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zapytanie ofertowe
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
II Orszak Trzech Króli
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?


Regulamin konkursu >>
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

  W dniu 13 lutego 2015r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie finał szkolny Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”. Finał szkolny został poprzedzony eliminacjami klasowymi. Najlepsi uczniowie z klas Licealnych, Technikum i Zawodowych spotkali się w finale. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Najlepsza piątka turnieju wystąpi w etapie gminnym, który odbędzie się 6 marca 2015r. w Remizie Straży Pożarnej w Łasinie. I miejsce - Paulina Wojciechowska, II miejsce - Agata Zatorska, III miejsce - Aleksandra Karaś

admin luty 18 2015 16:00:00 0 ˇ 0
Ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej

  W dniu 11.02.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu odbył się ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców. Spotkały się zespoły szkół z: Brodnicy, Torunia, Grudziądza, Grubna i nasza reprezentacja szkolna ZSP Łasin.
Drużynę reprezentowali: Andrzej Bober, Tomasz Rutyna, Andrzej Krogulski, Hubert Januszewski, Bartosz Szychowski, Kamil Konowalski, Sebastian Skrzypek.
W końcowej klasyfikacji turnieju ćwierćfinałowego zajęliśmy 3 miejsce.

Galeria >>>

admin luty 12 2015 22:57:44 0 ˇ 29
Mistrzostwa tenisa stołowego

  Turniej tenisa stołowego w dniu 6 lutego 2015 roku rozgrywano systemem rosyjskim do dwóch przegranych. Dwójka faworytów Dawid i Andrzej nie zawiedli. Wygrywali z dużą łatwością swoje mecze. W najważniejszym meczu pomiędzy Dawidem a Andrzejem lepszy się okazał się Dawid. Gratulujemy najlepszemu Dawidowi Madejowi za zdobycie pierwszego miejsca, a także Andrzejowi Boberowi za zajęcie drugiego miejsca i pokazanie tenisa stołowego na wysokim poziomie. Trzecie miejsce, niespodzianka, uczeń klasy pierwszej Michał Kędziorski na podium. Gratulacje dla wszystkich uczestniczących w turnieju!

Galeria >>>

admin luty 09 2015 21:06:51 0 ˇ 13
Mirela w krainie malucha

Czyli kolejna odsłona naszej akcji czytelniczej „Nasza szkoła czyta dzieciom”. W łasińskim „Kubusiu Puchatku” była tym razem Mirela Gajda, która zapoznawała maluchy z przygodami niesfornego Wróbelka Elemelka.admin luty 09 2015 20:35:14 0 ˇ 14
Media XXI wieku…
były motywem przewodnim tegorocznych obchodów Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu w naszej szkole. Internetowy test wiedzy o mediach brawurowo rozwiązała Anna Kandyba z III LO i to ona zgarnęła dwa vouchery do kina Helios w ramach nagrodysmiley.
admin luty 09 2015 20:34:13 0 ˇ 11
Dwie utalentowane Ole
Dwie Ole – Ola Sosnowska i Ola Florkiewicz zwyciężyły w konkursie na najlepszy zielnik. Chociaż miejsce wspólne, zielniki indywidualnesmiley.
admin luty 09 2015 20:33:12 0 ˇ 16
Jednak czytamy
Najlepszą czytelniczką minionego semestru została Sandra Sokolnicka. Wśród wszystkich klas prym wiedzie II Technikum, która - mamy nadzieję – czyta tyle, ile wypożyczasmiley.
admin luty 09 2015 20:32:39 0 ˇ 8
Najlepsza studniówka na świecie za nami!
III LO i IV T bawiły się do rana na studniówkowym balu! Tradycyjnie już na 100 dni przed maturą abiturienci biorą ostatni oddech, by kolejne dni i tygodnie poświęcić maksymalnie nauce. Tegoroczna studniówka: szalona, zabawna, roztańczona wpisała się w poczet niezapomnianych chwil w łasińskim „Jagiellończyku” (chociaż w ośrodku „Casus”smiley)smiley!


admin luty 02 2015 17:19:00 0 ˇ 12
Po zdrowie do chłopaków
Dwaj panowie - Jakub Broda i Michał Ziółkowski zwycięży w szkolnym konkursie nt. zdrowego stylu życia. Jeśli macie wątpliwości, co jeść i jak żyć, by zdrowym być – pędźcie po poradę do mistrzówsmiley.

admin styczeń 29 2015 19:15:00 0 ˇ 9
Ekologicznie najlepsi

  Oto wyniki szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Niestety, chociaż daliście z siebie wszystko, nie udało się nikomu uzyskać wymaganych 80%, by znaleźć się w kolejnym etapie. Najlepsi u nas to:

I - Bartosz Broda I LO

II - Weronika Benedyczak I LO, Jakub Kasprowicz III T, Daria Żakowska I LO

III - Radosław Szmelkowski II T, Paulina Mączkowska III T, Anna Arendt III T

Gratulujemy naszym zwycięzcom!!!

admin styczeń 29 2015 19:12:00 0 ˇ 8
Szkolni aktorzy wyróżnieni
Podczas tegorocznego Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych aktorzy Szkolnego Teatru „Galimatias” otrzymali od jury wyróżnienie. To kolejny nasz udany występ w corocznie organizowanym w Łasinie konkursie.admin styczeń 23 2015 17:19:00 0 ˇ 9
Strona 1 z 45 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole