Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Nabór na stanowisko pracy
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
„ Obsługa kasy fisklanej”

  W naszej szkole po raz pierwszy został zorganizowany kurs „ Obsługa kasy fisklanej” dla wszystkich chętnych uczniów, który był prowadzony przez Panią Agnieszkę Dzwonkowską.
Udział w tym kursie wzięli udział uczniowie z klasy III LO tj.: Jankowski Kamil, Jasiński Konrad, Kosiarek Joanna, Łukaszweski Sylwester, Mac Anna, Ziółkowski Michał oraz z klasy IV T: Arendt Anna, Brzozowska Paulina, Jeleniewska Anna, Kamiński Bartosz, Karaś Aleksandra, Krzemiński Patryk, Mączkowska Paulina, Ustaszewska Klaudia, Wojciechowska Paulina, Zakrzewski Grzegorz, Zatorska Agata i z klasy III T: Berendt Ilona, Gosieniecka Jagoda, Malinowska Agnieszka, Sokolnicja Sandra, Sosnowska Aleksandra, Stec Milena, Wojtowicz Joanna, Wydrzyńska Małgorzata oraz jedna uczennica z klasy II LO Brzozowska Katarzyna.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ukończenia kursu i zdobycia nowych doświadczeń.

admin luty 04 2016 18:39:56 0 ˇ 9
Grand Prix City Trial Bydgoszcz !!!

  W niedzielę 10 stycznia w Myślęcinku pod Bydgoszczą odbył się czwarty bieg zaliczany do cyklu Grand Prix. Szkolną drużynę ZSP LZS SPARTA Łasin reprezentowali: Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek, Zbigniew Serocki, Danuta Serocka i Magdalena Serocka.
Zawodnicy startowali jak poprzednio na tej samej 5km trasie. Był to jeden z biegów zaliczanych do cyklu Grand Prix City Trail Bydgoszcz 2015/2016. Warunki tym razem typowo zimowe, dla biegaczy trudne, ale bardzo fajne do ciężkiego dobrego treningu. A przecież nam o to chodzi, aby się odpowiednio przygotować do następnego sezonu startów. Styczeń jest dobrym momentem, aby określić sobie odpowiednie cele, oczywiście sportowe na rok 2016. Każdy z zawodników Sparty także określił sobie swoje cele. O tym może napiszę następnym razem.

Biegacze uzyskali następujące wyniki:

Patryk Kruczkowski - 19min 56s - 6. miejsce w kategorii wiekowej M16
Zbigniew Serocki - 21min 31s - 4. miejsce w kategorii wiekowej M50
Sebastian Skrzypek - 26min 7s - 10. miejsce w kategorii wiekowej M16
Magdalena Serocka - 26min 50s - 13. miejsce w kategorii wiekowej K20
Danuta Serocka - 28min 43s - 19. miejsce w kategorii wiekowej K40

Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom!

Link do wyników>>>

admin styczeń 15 2016 18:30:00 0 ˇ 18
Mężczyźni w akcji

  Panowie, podobnie jak panie, brali udział w dwóch szkolnych mistrzostwach. Najpierw w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym. Turniej rozgrywano systemem rosyjskim do dwóch przegranych. Nie do pokonania okazał się pierwszoklasista, Paweł Jaszewski. Drugie miejsce zajął Ziemowit Udziński, a trzecie zeszłoroczny wicemistrz – Andrzej Bober. Panowie pokazali wszystkim, że grać potrafią i to na wysokim poziomie.
Nieco później chłopcy rozegrali Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. Najmocniejszym zespołem była klasa III ZSZ. Na drugim miejscu znalazła się drużyna łączona I IV LO T, a na trzecim – I ZSZ. Na miano najlepszego zawodnika turnieju zasłużył niewątpliwie Tomasz Rutyna. Wszystkim panom dziękujemy za udział. Miło widzieć, że są jeszcze tacy, którym chce się zmęczyćsmiley.

admin styczeń 15 2016 16:30:00 0 ˇ 12
Powiatowe jasełka

  Po raz kolejny stanęliśmy do Powiatowego Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych i po raz kolejny Szkolny Teatr „Galimatias” wrócił z tarcząsmiley. Wiemy, wiemy, że konkurencja była niewielka, ale wygrana to wygrana, prawda? smiley

admin styczeń 15 2016 16:20:00 0 ˇ 12
Waleczne panie

  Nasze panie rywalizowały ze sobą o miano "szkolnej rakiety". Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt wygrała Katarzyna Brzozowska. Tuż za nią uplasowała się Natalia Bontal, a za Natalią – siostra zwyciężczyni, Paulina Brzozowska! smiley
Kobietki zmierzyły się również drużynowo w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Najmocniejszą okazała się drużyna z I ZSZ. Drugie miejsce zajęła III T, a trzecie IV T. Tuż za podium znalazła się klasa II LO. Gratulujemy drużynom i jednocześnie dziękujemy tym paniom, które wspomagały w grze nie swoje drużynysmiley.

admin styczeń 15 2016 16:15:00 0 ˇ 10
Nowa mistrzyni

  Mamy nową mistrzynię ortografii! Tegoroczne szkolne dyktando napisała najlepiej Aleksandra Sosnowska! W tym roku z ortograficznymi wątpliwościami – właśnie do Oli smiley. Gratulujemy!

admin styczeń 12 2016 17:12:00 0 ˇ 11
Orszak Trzech Króli

  Po raz trzeci „Jagiellończyk” współorganizował łasiński Orszak Trzech Króli. Tym razem szliśmy pod hasłem: „Nade wszystko Miłosierdzie – Miłość. Pokój. Przebaczenie”, nawiązującym do trwającego Roku Miłosierdzia i zbliżających się Światowych Dni Młodzieży. Orszak Trzech Króli to największe uliczne jasełka na świecie i okazja do odkrywania bogactwa tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Systematycznie przywracają zwyczaj wystawiania jasełek, budowania szopek bożonarodzeniowych i wspólnego śpiewania kolęd. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody tego święta.
Galeria >>>

admin styczeń 08 2016 18:11:00 0 ˇ 11
Grand Prix City Trial Bydgoszcz !!!

  W niedzielę 13 grudnia w Myślęcinku pod Bydgoszczą odbył się trzeci bieg zaliczany do cyklu Grand Prix. Szkolną drużynę ZSP LZS SPARTA Łasin reprezentowali: Katarzyna Brzozowska, Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek, Zbigniew Serocki, Magdalena Serocka i Danuta Serocka. Debiutował w biegu długodystansowym Sebastian Skrzypek.
Biegacze uzyskali następujące wyniki:
Patryk Kruczkowski - 19min 49s - 7. miejsce w kategorii wiekowej M16
Magdalena Serocka - 24min 50s - 15. miejsce w kategorii wiekowej K20
Zbigniew Serocki - 24min 51s - 16. miejsce w kategorii wiekowej M50
Sebastian Skrzypek - 26min 10s - 12. miejsce w kategorii wiekowej M16
Danuta Serocka - 27min 50s - 17. miejsce w kategorii wiekowej K40
Katarzyna Brzozowska - 28min 20s - 11. miejsce w kategorii wiekowej K16

Czytaj>>>

Galeria >>>

admin grudzień 28 2015 19:15:00 0 ˇ 40
Nasi w Warszawie

  Na uroczystej gali w Centrum Edukacyjnym IPN w Warszawie lauretka II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie "Stan wojenny a inne represje reżimów komunistycznych”, Tamara Mądzielewska, i wyróżniony w nim Bartosz Kawski, odebrali nagrody smiley.      

admin grudzień 24 2015 14:23:21 0 ˇ 54
„Zapobiegajmy pożarom” - etap powiatowy

  Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny pt.: „Zapobiegajmy pożarom”. Podsumowanie odbyło się 22 grudnia 2015r. w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu.
W naszej grupie wiekowej Szkół Ponadgimnazjalnych trzecie i piąte miejsce zajęła Małgorzata Wydrzyńska. Wyróżnienie za swoją pracę otrzymała Patrycja Borowska. Uczennice otrzymały nagrody.
Dziękujemy i gratulujemy!

admin grudzień 23 2015 19:10:00 0 ˇ 40
Góra Grosza
Po raz kolejny matematyczna opieka rozmnożyła grosze, bo najwięcej miedziaków zebrała III Technikumsmiley. Oczywiście, Góra Grosza to nie zawody, bo jedynym wygranym są dzieciaki, niemniej jednak popisały się również klasy IV T i I T (hmm.. ekonomiści lepiej radzą sobie z kasą? smiley) Razem zebraliśmy 175,99 zł. WIELKIE DZIĘKI DLA KAŻDEGO!
admin grudzień 17 2015 18:15:00 0 ˇ 50
Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole