Organy szkoły

I Orszak Trzech Króli

Zapomniane hasło?
200 tomów różnych publikacji

Na początku września nasza biblioteka szkolna została obdarowana przez Pana Doktora Stanisława Makulca księgozbiorem liczącym ponad 200 tomów różnych publikacji. Otrzymaliśmy lektury, poradniki, powieści i książki podróżnicze. Za cenny dar serdecznie dziękujemy!

admin wrzesień 23 2016 18:50:36 0 ˇ 3
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW
admin wrzesień 21 2016 22:10:19 0 ˇ 8
Niebawem wybory…

Wszystkich zainteresowanych , a w szczególności pierwszoklasistów, zapraszamy do wzięcia udziału w wyborach do Samorządu Szkolnego.
Kandydaci proszeni są o zgłaszanie się do opiekuna samorządu - p. Cybulskiej.
W październiku wybory, a wcześniej …kampania smiley. Mile widziane plakaty ze zdjęciem swojej osoby, „program wyborczy” itd.

admin wrzesień 19 2016 21:50:00 0 ˇ 5
„Jagiellończyk” na festynie

Kolejny raz pomagaliśmy zaprzyjaźnionemu Zespołowi Szkół Publicznych podczas corocznego wrześniowego festynu rodzinnego. Nasze urocze pierwszoklasistki dokonywały metamorfoz najmłodszych: układały fryzury, malowały twarze i pokazywały, jak sprawnie zrobić proste ozdoby i bransoletki.

admin wrzesień 19 2016 21:46:50 0 ˇ 5
Panny na sportowo

Nasze piękne panie rywalizowały ze sobą podczas Mistrzostw Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najszybszą z nich okazała się Katarzyna Peplińska z kl. III ZSZ. Drugie miejsce zajęła Paulina Skrzypek z II ZSZ, a trzecie Aleksandra Maksim, także z II ZSZ. Gratulujemy najlepszym!

admin wrzesień 19 2016 21:46:01 0 ˇ 5
Bieg przełajowy o mistrzostwo szkoły

Bieg przełajowy o mistrzostwo szkoły odbył się na bieżni stadionu Piasta Łasin na dystansie 2 kilometrów. Faworyt biegu nie zawiódł, nasz najlepszy długodystansowiec Patryk Kruczkowski został mistrzem szkoły. Wicemistrzem szkoły został Damian Sokolnicki. Na trzecim miejscu przybiegł Krystian Tyburski. Czasy uzyskane przez zawodników świadczą o wysokim poziomie biegu.

admin wrzesień 19 2016 19:55:07 0 ˇ 6
Zmiana planu lekcji
Zmiana planu lekcji od 19 września 2016 roku.
admin wrzesień 19 2016 08:38:49 0 ˇ 4
Polała się krew

Pierwszy raz w tym roku szkolnym tuż pod budynkiem naszej szkoły zaparkował ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa. Czterdziestu śmiałków zdecydowało się podzielić tym bezcennym darem. Ostatecznie 36 z nich oddało ponad 16 litrów krwi. Dziękujemy!

admin wrzesień 17 2016 18:12:00 0 ˇ 4
Sprzątamy

Okazuje się bowiem, że co roku bałagan ten sam smiley. Klasa I LO ruszyła więc posprzątać świat. Wyznaczony nam teren bogaty był zwłaszcza w butelki wszelkiej maści. Czy my, ludzie, nauczymy się w końcu dbać o to, co przecież nasze?

admin wrzesień 17 2016 18:05:00 0 ˇ 5
Spotkanie z rodzicami
Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z rodzicami odbędzie się we wtorek 20.09.2016 r. O godzinie 15.30 na II piętrze zebranie ogólne, a po nim spotkania w klasach.
admin wrzesień 17 2016 16:10:00 0 ˇ 7
"Quo vadis" Henryka Sieniewicza

W piątek 9 września przeczytaliśmy fragmenty znanej nam powieści "Quo vadis" Henryka Sieniewicza. W ten sposób już po raz drugi włączyliśmy się do akcji V Narodowego Czytania.
W podróż do starożytnego Rzymu zabrali nas : Natalia Barańska, Agnieszka Malinowska, Aleksandra Sosnowska oraz Dawid Badziąg.

admin wrzesień 10 2016 14:10:00 0 ˇ 8
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>
w Grudziądzu
Miasto i Gmina