Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Termomodernizacja
Zamówienia publiczne
Ogłoszenia o sprzedaży składników majątku
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Wykaz podręczników
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
SKS
Wiadomości sportowe
Liga Powiatowa piłki siatkowej
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Linki
Europejski Fundusz Społeczny
Projekt aktualnie realizowany


Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty


Instrukcja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Absolwenci roku 1997

Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie

Dyrektor szkoły: Marek Maleszka

Liceum Ogólnokształcące

KL. IV

Wychowawca: Hanna Baczewska / Małgorzta Chomska

1. Gajewski Karol Michał
2. Gamalska Joanna
3. Gamalski Tomasz
4. Gizińska Barbara
5. Gniuchowski Krzysztof
6. Heinrich Jarosław
7. Kawa Żaneta
8. Jagielska Aneta
9. Kaźmierczak Mariusz
10. Kostrzewska Karolina
11. Kurzyńska Magdalena
12. Ligas Ewa
13. Liwerska Teresa
14. Olstowska Barbara
15. Otolska Cecylia
16. Pastuszak Adam
17. Petrikowska Lucyna
18. Ryzner Katarzyna
19. Sender Monika
20. Simson Anna
21. Słota Agnieszka
22. Słupek Barbara
23. Sonnenfeld Dorota
24. Suchomska Beata
25. Wentowska Barbara
26. Żmuda Bartosz
27. Żurawska Ewa


Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie

Dyrektor szkoły: Marek Maleszka

Zasadnicza Szkoła Mechanizacji Rolnictwa

Kl. III a /c mechanik maszyn rolniczych / mechanik pojazdów samochodowych

Wychowawca: Antoni Barańczuk

1. Arszyński Edward
2. Bania Arkadiusz
3. Filbrandt Paweł
4. Indyka Dariusz
5. Kopański Wiesław
6. Rosiak Marcin
7. Simson Krzysztof
8. Świs Mikołaj
9. Tadajewski Maciej
10. Witkowski Piotr
11. Suchoparski Krzysztof
 
1. Borowski Adam
2. Kopański Jarosław
3. Kurek Grzegorz
4. Kurkiewicz Tomasz
5. Kuźmicki Robert
6. Manthey Jarosław
7. Nowiński Adam
8. Raszkowski Leszek
9. Wisniewski Krzysztof
10. Żulczyk Przemysław

Kl. III b mechanik pojazdów samochodowych

Wychowawca: Iwona Rumińska / Zbigniew Barański

1. Bielewski Michał
2. Brzustowski Jarosław
3. Celebucki Piotr
4. Czochara Rafał
5. Dorau Rafał
6. Dorau Waldemar
7. Dreszler Jerzy
8. Jabłoński Karol
9. Januszkiewicz Marcin
10. Kochalski Tomasz
11. Kruczkowski Dariusz
12. Modrzejewski Roman
13. Murawski Szymon
14. Robaczewski Józef
15. Sobczyński Dariusz
16. Stankiewicz Mariusz
17. Stręk Tadeusz
18. Szymanowicz Marcin
19. Ziółkowski Sławomir

Kl. III d sprzedawca

Wychowawca: Gerard Mańka / Zbigniew Suchojad

1. Antczak Dorota
2. Chylińska Karolina
3. Jankiewicz Kamila
4. Jarzynka Joanna
5. Jastak Dorota
6. Kaczorowski Robert
7. Karpus Wioletta
8. Kaźmierczak Małgorzata
9. Kostrubiec Kamila
10. Krzywonos Mirosława
11. Kulpa Wioletta
12. Kuźmicka Barbara
13. Michalec Janina
14. Mosakowska Dorota
15. Pakulska Małgorzata
16. Przybyłek Lucyna
17. Radtke Arleta
18. Reichel Joanna
19. Siwak Wioletta
20. Szychowska Dorota
21. Tuchewicz Iwona
22. Urbanek Anna
23. Wentowska Aleksandra
24. Wiśniewska Karina
25. Wyszomirska Aneta
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole